Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz KaitouP #100219 üzenetére

    Nemtom, nem adta. Nem is érdekel eléggé, nem is fogott meg, a katonák idegesítettek, a hangulatom se volt megfelelő, a nosztalgia se vakíított el és valahogy nem gondolom, hogy ebből a filmből még kisülhet valami, amitől mégis megéri megnéznem, de lehet/valószínű tévedek. Az 50-edik percig még csak épp leszálltak és bementek az épületbe. Úgy érzem, mintha egy jurasic park filmet kezdtem volna nézni (megjegyzem, azok se a kedvenc filmjeim), csak ebben nem dinók lesznek. Feltételezem, hogy a kolónia legalább 90%-a halott, sok alien lett, a katonák is hullani fognak (feltehetőleg a film nagy részében), hiába nagy a pofájuk. A végére történik valami, talán elfogynak az Alienek, de az biztos, hogy Ripley túléli. Én meg attól félek, hogy ennél sokkal több nem lesz a filmben. Persze tévedhetek és lehet hogy hamis következtetések miatt megfosztom magam egy kellemes filmélménytől.
    Én a következő dolgokat tartottam érdekesnek az első filmben: Az androidos szálat, az idegen őrhajóban azt a lényt, aminek lék volt a mellkasán, továbbá az alienek eredete, működése és célja. Ezzel szemben a "műfaj" és hangulat nem az én világom. Ajánlanád mégis a második rész befejezését? :)

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák