Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geradossz

    aktív tag

    válasz MdewC #8718 üzenetére

    Mdew aki eddig itt a fórumon ezt írta, mind besült :D Ps-4 re sosem fogok átmenni mert xbox párti vagyok, se a kontroller se a ps-es játékok nem fekszenek. Egyébként szerintem most nem volt semmi olyan eget rengető személyeskedés.

    Degistive:

    Viccen kívül megnéznék egy stabil elite vagy top 100-as playert ezen az accon. Nem azt mondom, hogy nem kell skill. kell, de biztos vagyok benne hogy az acuntok buherálva vannak. Nézd meg a versenyeket. wl-ről lehet kijutni, mindenkinek olyan a csapata amilyen. az élő versenyt miért nem azoknál az acoccal és azokal a teamekkel tolják, oké fair play, legyen meg mindenkinek minden játékos. De ha a wl a sejtező, akkor ott nem fairplaynek kéne lenni szintén mindenkinek minden játékos? Ez így elég marhaság, kb olyan mintha forma 1 be az időmérőn mindenki a saját kocsijával megy, de majd az éles versenyen mindenki ferrarival.

    Az accos hozzárendelésbe pedig biztos vagyok, ha mást nem nyitásoknál, olvasd el amit fentebb szerkesztettem.

    Plusz gondoljatok bele ha az ea játékosokat bannol azért mert fikázzák, akkor nincs igazság abban amit mondok? Fáj nekik az is azért bannolják, pénzéhes cég a környezetemben aki fifa pontot vet vesz sosem nyit jót, csak hogy még többet költsön játékra, aki pedig nem vesz vagy minimálisat az nyitja a jobbnál jobb playereket, hogy vegyen ő is mert azt látja h hú mi jön és akkor már hátha nyit. Környezetmben ez van, és ha körbenézel biztos te is találsz erre példát, nem 1 ember irta itt a fórumon hogy egy darab fifa pontot nem vett és nyitja az ikonokat meg a jó playereket, nekem idén egy godin volt a legjobb, alltime meg pogba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák