Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThuG4LifE

    senior tag

    20/10 utan 7 meccs kellett a silver 1-hez! Leizzadtam szepen. Na mondom elbohockodom a maradek harmat. Megnyertem az elso 2t, na akkor most szivat majd le a gep, nehogy gold 3 legyen ...
    Erre bedob egy ilyen csapatot:

    Meglattam, mondom itt valami gebasz lesz. Es akkor kezdodott a meccs: 15ik percig 2 kapufa, juhe, nem para, hamar elfaradnak, siman behuzom. Meg is jott a vezetes, lenyugodtam. Kozben meg se lepodtem azon, hogy lefutjak siman toty mbappet, fb silva-t.
    Aztan arra eszmelek, hogy 2-1 oda ... wtf?? Cl vvd, fb david luiz mintha most latna eloszor labdat. :F
    Nagy nehezen kiegyenlitettem. Ez maradt is a rendes jatekido.
    Osszesen 21 vs 10 loves! Nala ugye 73as kapus!
    Kicsit mar ideges voltam ... elindult a hosszabitas, 10 perc alatt 2t kaptam!!! Ugy hogy az embereinek mar piros csikja se volt, de megis ott voltak mindenhol. 105 elott sikerult lonom egyet. 3-4 oda es van egy hosszabitas felideje vissza. Most nyomtam be a pressinget, es vegul sikerult 3 golt lojek. 6-4 lett ide es ezzel gold 3. Ossz loves 37 vs 12.
    Koszonom EA ezt a csodas elmenyt, a ket pickbol csak a leggyengebbeket kerem, azok a legerosebbek! :U :D

    ''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

Új hozzászólás Aktív témák