Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tajték

    senior tag

    Elég volt...

    Ma már megint egy teljesen más játékot indítottam el mint tegnap. Online és offline is köze sem volt a tegnapihoz.

    Most már elég sürün jönnek ezek a "squad download..." dolgok, van hogy egy nap 2x is, elég fura ez nekem, mindegy lehet nem, de hagyjuk....

    Már azt sem tudom hogy mi lehet a gond, taktika, felállás? Hiába próbálok valami újat az működik x ideig utána sehol-semmi.
    Egyszerűen azt érzem, hogy egyik nap faszán tudok védekezni másik nap teljes homály és katasztrófa, pedig mindig ugyan úgy abban a rendszerben védekezek. Egyik nap azt érzem hogy az ellenfelek (online-offline) védelme futt terminátorban vannak másnap holt világtalanok.

    Ezért már kifogytam, elég volt a taktikákból, teljesen k. mindegy mit állítgatok úgy is az van a mit akar a "nap" , így már kedvem sincs újat kitalálni mert tudom hogy k. felesleges és nem ezen múlik.

    Belefáradtam ebbe a hülyeségbe, nincs kedvem már csapatot építeni pedig eddig nekem ez volt a Fifák lényege és élvezete.

    Listáztam mindenkit licitre, annyit adnak értük amennyit nem érdekel, lesz X coint, egyenlőre ott rohad majd lesz valami....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák