Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geradossz

    aktív tag

    Sziasztok!

    Megosztanék pár gondolatot, illetve lenne a végén egy kérdésem is, amiben remélem segítetek!

    Páran írtátok, hogy nem éri meg az ICON meg Ronaldo Edition. Szerintem ez így nem igazán igaz. 17000 Ft minden boltba kb PC-re a FIFA 18, ami kb 57€, originbe ez 59€. A Ronaldo Edition 79€ (24000 Ft) az ICON Edition pedig 89€ (27000 Ft). 3000 Ft a különbség a kettő extra kiadás között, a Ronaldot tényleg semmi értelme megvenni, mert fele annyi csomagot ad, ráadásul kevesebb mindent is, nem mintha érnének valamit a 3 meccses Team of the week kártyák. De ha kiszámoljátok 40 darab csomagot kaptok az Icon editionnel, aminek 300 fifa pont volt darabja a 17-ben, és szerintem a 18 ban sem lesz kevesebb, ez azt jelenti, hogy 12000 fifa pontnyi csomagot kapsz, igaz nem egyszerre, viszont ez a 17-ben 30000 Ft volt. Magyarán 30000 Ft értéket megkapsz az ICON Editionnel 10000 Ft ráfizetéssel, és még jó pár extrát, hamarabb játszhatsz például. Aki FIFA pontot tervez/akar venni, szerintem nem kérdés, hogy ez a verzió megéri. Azt sajnálom és nem is értem, hogy dobozos verzióba miért nem árulják sehol, így kénytelen voltam Originen megrendelni, jobban szeretem, ha itt van a polcomon.

    Szóval megrendeltem Originen, korábban vettem FIFA pontot is 17-ben, levonta a pénzt a kártyámról azonnal, könyvelve viszont csak másnap jelent meg, mint minden kártyás tranzakció ugye. Én a 18-at megrendeltem 08.30-án. Jött az email, hogy fizetve a kártyámról, Originben megjelent írja, hogy 22. én tölthetem le és 26-án játszhatok. A problémám az, hogy a mai napig nem vont le egy Ft-ot se. Ennek mi az oka? Mikor fog? Nem biztos egyébként, hogy elegendő pénz volt rajta, kb 27500 Ft, de mondom megpróbálom, mert korábban nem engedte FIFA pontnál, ha kevés volt rajta, írta az origin, hogy nincs fedezet. Most nem írt ilyet, de nem is vont le semmit, elsőre elfogadta. Nem tudom miért nem vonta le, vagy csak letöltésnél fogja előrendelés esetén? Na mindegy ha nem vonja le az se nagy baj, de remélem nem veszik vissza a játékot, ha rájönnek, hogy nincs fizetve:D

    Köszi a választ előre is!

Új hozzászólás Aktív témák