Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z'Z"

    őstag

    válasz Z'Z" #8168 üzenetére

    Visszatérve az általam leírtakhoz, ehhez a mostani játékhoz, amit az idén kiadtak tényleg elengedhetetlen a koncentráció és reakciókészség.+ egy kis türelem.
    Félreértés ne essék, ezzel nem úgy akarom beállítani magamat, mintha én találtam volna fel a spanyolviaszt. :D Biztosan többen tapasztalták már a fentiekben leírtakat.
    Persze most jöhet mindenki a patchekkel, meg magával a játék hibáival, de ezek mindig is voltak, és szerintem lesznek is. Néha az embernek tényleg olyan érzése van, mintha tolná a gép, vagy pont ellenkezőleg.
    Szerintem az esetek nagy részében az ember is hozzátesz ehhez, hogy ez így alakuljon.
    Ma reggel egyébként teljesen kipihenten kezdtem neki az egésznek és független attól, hogy milyen csapattal álltam ki, jöttek az eredmények.
    (#8187) ohcard:
    Nehogy bántásként értsd, de szerintem a kettőt nem szabad összehasonlítani, mert két különböző játékmenet.
    A részletekbe most nem mennék bele, mert mindenki tudja, aki már kipróbálta.
    (#8175) adamlukacs :
    A szerencsével kapcsolatban csak annyit, hogy én most decemberben 10.000 HUF értékben vettem points-ot. Ergó kétszer vettem meg a játékot, de ez legyen az én gondom, ha már rászántam azt a pénzt. (költhettem volna másra is. :U :((( )
    Na, ebből nyitottam pár packot és a legjobb lap, ami esett az egy Buffon, Mandzukic, illetve egy Gündogan volt
    .
    Szóval felesleges ezen rágódni! :K :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák