Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    válasz satuka72 #674 üzenetére

    Szia. Örülök hogy bejön. :D
    Leszedheted a Winrar progit is, mert azzal pl az exe formátumot is meg tudtam nyitni telepítés, vagyis kibontás nélkül. Megvan nekem a Total Commander is, de az nekem zavaros. :) WinRAR progi egyszerűbb. :)

    Jut eszembe. careerSavegame.xml ebben a fájlban, át lehet írni a gépek árait is, vagy épp, azt hogy mennyi induló pénzetek legyen. :)) ;) Nekem a gyári gépek cuccok nem igen jönnek be 2011 nél, így ennél vagy átírtam kicsit, vagy egy kiválasztott, hibátlan eszköz XML-ben írtam át az árát úgy, hogy az ára elé egy mínusz jelet tettem, és amikor megvettem, annyival TÖBB pénzem lett, amennyi az eszköz ára. Pl van egy Rába 250 gép, aminek 125ezer euró az ára, akkor ezt kb 325 ezerre szoktam átírni, majd elé biggyesztem a mínusz jelet, így minden megvételkor, a pénzem 325 ezerrel több lesz. :) Ezt persze csak addig szoktam, amíg lecserélem a gépeket, cuccokat stb olyanra amik kellenek.

    2011 nél, pl JD 7930 dupla felnist szeretem, vagy épp a JCB gépet amit átírt a készítője már 2013-ra is. Sőőt, van egy New Holland is ami szintén nagyon király. Asszem ez utóbbit is átírták már 2013-ra.

    [ Szerkesztve ]

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák