Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    válasz puhoska76 #1120 üzenetére

    Mivel nem tudtam már módosítani a hozzászólásom, így sajna CSAK ÍGY tudom beírni neked/nektek.

    Ezt is használhatja, teszteltem. :) Nem hibás.

    [link]

    Én ezt egy John Deere 8345 vagy inkább, egy 8530-s géppel. Előre 2 tonnás súly, dupla felnik elől hátul. :)
    Van jó pár gépem ilyenek már 2011-re, de találhatsz már 13-ra is! :)
    Ha meg kevés a pénzed, akkor csináld azt, hogy Mentsd az adott játékot ahol tartasz, lépj ki, majd menj a

    Dokumentumok-My Games-FarmingSimulator2013- mappába. és keresd ki azt a savegame1 vagy 2 vagy 3 stb.

    Lépj bele, majd ezt a nevű fájlt nyisd meg: careerSavegame

    miután meg nyitottad, keresd meg ezt a szöveget: money="20901014"
    itt látsz Te is egy bizonyos számot. Azt a számot, akár 20 millióra is átírhatod akár.
    Viszont, csak annyival írj többet, amennyibe a gép kerül. Ha pl az adott Traktor ára pl: 243500 Euro, akkor ennyit adj hozzá a már ott levő számhoz, (számológéppel egyszerű) és a végeredmény számot írd be, majd mentsd el a módosítást. Zárd be a dolgokat, indítsd a játékod, és annyival több pénzed lesz, amennyibe a gép kerül. :)) De, van már Pénz mód is, amit a módokhoz beteszel, megveszed 1-2 vagy 3 szor, és egy bizonyos összeggel több pénzed lesz utána. :)

    De, aki maga akarja megkeresni a pénzt egy adott cuccra, az ne tegye. Ennyi. :) Én így cserélem nekem tetsző gépre legelső játék kezdésemkor. A játékbeli szutykokat meg eladom előtte persze. :) De van egy másik módszer is, de ezt csak akkor érdemes, ha értesz már valamennyit az XML módosításokhoz. Mert akkor az Adott gép modDesc nevű fájlját megnyitod, majd átírod az árát akár 1 euróra és ennyi. :)

    Viszont, agyba főbe pénz módozni, meg így átírni a pénzt nem túl jó, mert a végén elmegy az ember kedve a játéktól. Ezért szoktam csak a gépek árát hozzáírni, vagy a legutóbbi módszerrel, átírni sokkal kevesebb euróra. Pl egy 230 ezer euró árú gépet, át szoktam írni 10 ezer euróra és ennyi. Megveszem és a kedvem sem megy el a játéktól. :) Most pl a 2011-n azért nem játszok csak, mert a sok gigányi módot tesztelem, és ami hibás, azt törlöm Delete-Ok kattintással. Vagyis totálra törlöm és nem kerül a szemetesbe hogy tovább foglalja a helyet. :) ObiGabival hamarosan nekilátunk egy Multizásnak mint írtam a 2011 Platinum verzión. :)
    Akinek esetleg megvan, beszálhat majd! De majd a 2011 fórumban írok ha indulunk!!

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák