Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunbeast87

    senior tag

    válasz .LnB #2196 üzenetére

    Nekem tetszik, jó lett! :C
    Lehet, hogy én is összedobok egy hasonlót. :)

    (#2197) HáGé : Magas accuracy és V.A.T.S. nélkül is ha arcon lövöd őket, már vége is van az első kettőnek, de a glowing is hamar megfekszik. Bár mikor egyszerre találkoztam 2 softshell, 1 glowing és 1 hunter mirelurk-ot tartalmazó csapattal... :DDD Negyed óra fogócskázás volt velük :D Egyébként egyszer már én is összefutottam egy Legendary Mirelurk Hunterrel, nem volt kellemes élmény. Menekülés közben persze köszöntem még egy kósza Radscorpionnak is, akibe sikerült belefutni. :DDD
    Ha szerinted a Deathclaw nem erős, akkor valószínűleg csak az alap felszereltségűvel találkoztál. Majd jön egy legendary kiadás :D belőle és átértékeled azt a rangsort.
    Szerintem a legrosszabb a Super Mutant Suicider, főleg ha több Super Mutanttal van együtt és nem tudod elsőnek kilőni. Ha sikerül, akkor meg nem sok dolgod marad utána. :DDD
    Emellett a Raiderek és Gunnerek is meg tudják szivatni az embert. Mikor 3 rakétavetővel lőnek egyszerre, az tud rosszabb lenni, mint bármilyen más szörny. :))

    [ Szerkesztve ]

    http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

Új hozzászólás Aktív témák