Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m4rc!

    őstag

    válasz nostrum #172 üzenetére

    Picit fordítgattam a cikből (persze teljesen szabatosa), lényegi infókat leszűreve:

    Washington D.C-ben fox kezdeni. A játék elején karakter kreálás: kinézet kiválasztás stb.. Anyád neve Katharine, apádé James (tudós), stb, aztán vmi nagyon rossz történik mutaerral a születésedkor...
    Évekkel később: folytatódik a tutorial mozgás megtanulása, S.P.C.I.A.L. könyv, ahol az attribútumok és képességek vannak
    10 év ugrás: Beszéd tutorial Pipboy 3000 megismerése
    Később több ilyen jellegű tutorial lesz

    Vagyis bele lesz szőve ajáték történetébe a tutorial.

    Random encounter-ek is lesznek (mindenki emléxik rájuk, életlenszerű események). Dogmeat is feltűnik, mellénk is szegődik: lehet küldeni különböző cuccokat keresni: kaja, orvosság, még leesett fegyverek után is. Ha nincs a közelbe semmi iylesmi, akkor eltűnik egy órára

    Ezután megint helyszínváltás, feral ghoulokkal teli rom (ezek teljesen agyatlan agressive ghoulok, akik a sugárzás következtében elvesztették az eszüket). A nagyobb tesójuk a glowing feral ghoul ami sugároz is, ezt jelzi a pipboy giger-számlálója. Gyorsak.
    legkönyebben real-time-ban ölhetjük őket 9 mm-es géppityuval burst módban.
    Néha érdemes turn-based (VATS) módba váltani, hogy célozni lehessen. Az utolsó (halálos lövés slowmotion-be fog megjelenni, láthatjuk a szértepülő ghoul-cafatokat (blody mess perkell még durvább ;] )

    Ezekeután power armoros ipse csapat super-mutánst írt

    A játék még alpha-statusban van 20 óra játékidő a fő küldi és többezer óra kiegészítő
    tiszta kezelőfelületre törekedtek.

    Hát kíváncsi vagyok mi fog kisülni nelőle, Nekem ez a real-time-turbased váltás nemigen szimpi, de meglátjuk...

    We are analog players in a digital world

Új hozzászólás Aktív témák