Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    Sziasztok!

    Ennél a falikonzolnál, szerintetek, ha lecsavarozom a kis karjait, a csavarok helyén kapok 10 cm x 10 cm furattávot? (A monitorom ilyen furattáv van.) Van esetleg valakinek ilyen konzolja? (Ügyfélszolgálat szerint csak 20 cm x 20 cm furattáv van rajta, de gyanítom hogy nem néztek utána.)

    LINK:
    A+ SPB223 fali TV tartó, Állítható, 13"-42", Fekete

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

  • s3toraph

    senior tag

    válasz dh66e #239 üzenetére

    + (#243) sysrq :

    Végül csak megrendeltem, és jó lett: a dobozában gyárilag úgy van benne hogy nincsenek rászerelve a kis karjai, és így azon az elemen amit a monitorra kell csavarozni, van két furattáv is, 10 cm x 10 cm (nekem ez kellett) + 7,5 cm x 7,5 cm.
    Pozitívum, hogy masszív, nehéz szerkezet, tartósnak tűnik. Sok tartozék a dobozban (alátétek, távtartók, különböző méretű csavarok).
    Negatívum, hogy a "talpához", amit a falhoz rögzítünk, adnak 2 db műanyag takarót, ami a csavarokat takarná el. Ez pontatlanul van legyártva, sehogy sem áll meg. Valamint a dönthetőség csavarral van megoldva, minden dőlésszög állításnál lazítani-pozícionálni-megszorítani kell. Ezek ellenére is jó vételnek tartom, mert nem sokszor kell döntenem, és a monitor mögött nem zavar hogy látszanak a csavarok amivel fel van rögzítve.

    Nekem fontos volt, hogy hosszú karja legyen (legalább 30 cm), de dupla csuklós és becsukott állapotban kb. egy vonalba essen a felfogató lemez közepe a falra illeszkedő "talp" közepével, valamint masszív és könnyen szerelhető legyen, dönthető legyen. Ez teljesült is, de az még jó lett volna ha a dönthetőség csavarozás nélkül megy. Viszont ennyi pénzért nem találtam még alternatívát sem.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák