Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tengri

    senior tag

    válasz Morris #2567 üzenetére

    Szia!

    Egy OLED TV sokkal több odafigyelést igényel mint egy "LED" (de maradjunk inkább az LCD kifejezésnél. És ez nem csak a használatnál de már a telepítésnél is megmutatkozik. Vannak gyártók akik kifejezetten speciális konzolokat készítenek, hogy a készülék felhelyezése, megfelelő beállítása a felhasználónak könnyebb legyen. Vogel's DesignMount NEXT 7355 egy kifejezetten OLED TV-hez gyártott fali konzol, de nem csak OLED TV-t lehet rá felszerelni:
    Csavartávolság: Min. 200×200 / Max. 600×400
    Távolság a faltól: Min. 72 - Max. 720 mm
    CIS (Cable Inlay System): Igen (Kábelek elvezetése a karokban)
    SPS (Screen Protection System): Igen (A televízió sohasem fog a falba ütközni)
    SMM (Smart Movement Mechanism): Igen (Könnyen mozgatható)
    Miért veszik az OLED tulajok?
    Mert a beállítását/mozgatását már nem manuálisan kell beállítani a tulajnak hanem távvezérléssel.
    Most vegyük Stell SHO 3610 mk2-t. Egy nagyon jó konzol, de nem biztos, hogy egy OLED tulajnak is ugyanúgy minden igényt kielégít majd mint egy LCD tulajnak.
    A Maclean MC-804 több szempontból is gondolt az OLED tulajokra és ha egy kicsit visszább olvasol rá is jössz miért. Lehet hogy számodra ezek nem fontosak, de lehet hogy másnak igen. Ha OLED-em lenne biztos nem Stell SHO 3610 mk2-őt vennék ha ugyanazon az áron megkaphatom a Maclean MC 804-et. Azt is elfogadom, ha van aki nem így gondolja. Pár napja ajánlottam egy fix fali tartót egy LG CX 55-höz.

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Új hozzászólás Aktív témák