Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Veron

    őstag

    válasz saiyajin #3863 üzenetére

    Nekem nagyon tetszik!
    Ez a 36-os midsize verzió, ami jobban passzol az én csuklómhoz. Ennek ellenére meglepően "erős" a jelenléte, a mérete ellenére nem érzem kicsinek - lehet a fémszíj miatt. A vastagsága is megfelelő, kb. 10-10,5 mm, ami inggel is működőképes. Hihetetlen mennyire sokoldalú, egyszerre elegáns és sportos is, ebből a szempontból telitalálat. A kidolgozásra nem lehet panasz, se a toknál se a szíjnál, mondjuk nem sok fémszíjas órám volt eddig.

    A szerkezet lehet az Achillles-sarka, ugyanis "csak" ETA 2824, nem in-house, cserébe az ára is barátibb. Az első napokban nem tudtam pontos-e a szerkezet, a mérések után azt láttam, hogy a dobozban 8 mp-et késik, kézen 5-öt. A második periódus már mást mutat, most nagyjából 3-4 mp késés kézen és 4-5 nyugalni állapotban. Majd még méregetem és esetleges érdeklődés esetén meg is osztom.

    (Használt darab lévén, mikor kivettem a dobozból, megállt bennem az ütő, mivel találtam rajta két nagyobb karcot - egyet a csaton, egyet a tokfülön. De megmutattam szakembernek és megnyugtatott, hogy szépen el lehet tüntetni polírral. Ezek után, azért már más volt a leányzó fekvése. :) Maga az óra egyébként egy 1,5 éves darab és az első tulajától vásároltam.)

    [ Szerkesztve ]

    "Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

Új hozzászólás Aktív témák