Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz akoska07 #883 üzenetére

    Nem mondtam én egy szóval se, hogy rossz lap a R2E. Annyit mondtam, hogy szerintem nem sokkal erősebb a tápköre, mint egy E758-nak vagy UD5-nek, nem úgy, mint a fentebb említett lapoknak. Szóval itt most erős és még erősebb lapokról beszélünk... ;)
    Amúgy halkan jegyzem meg, hogy az én procimmal, 4200-on azon a feszen, ami a linkelt képen van már bőven 200W feletti folyamatos teljesítményfelvételt produkál a procim Linx alatt... :U (Viszonyítási alap, a jelenlegi procim, a korábbi UD5 lapomban: [link] a többit számold ki, és ebben még nincs még benne az uncore. :U És ellenőriztem, pontosan mér) Azért ez igencsak nem rossz teljesítmény egy alapvetően 130W-os procikhoz tervezett laptól, mégha a tuningra való felkészítést is beleszámolom.
    Még anno a C0-os 920-ammal mértem egy nagyot everesttel, fogyimérővel, és ott, amikor 4200-at teszteltem (ami amúgy pár perc alatt kinyúlt, 1,38V feszen) akkor írt az everest éppen 165W-ot a procira, és 400W-ot (!!!) mért a konnektoros fogyimérő. Az üresjárati fogyi abban a beállításban, dinamikus VID nélkül 190W volt, amiből a proci 28W volt, szintén uncore nélkül. Ja, a tápom ekkor Corsair VX550 volt, 80+-os.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák