Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spank0309

    tag

    válasz Rony949 #531 üzenetére

    Nézd szerintem ez olyan hogy kinek milyen napja van, ma pl. játszottam délelőtt full cuccba mentem be, mind a 4x meghaltam mert szimplán lassan reagáltam, pedig már célban volt az ellen. Aztán meg ahogy írtam kijövök faktoryról 800x, de szerintem az a legkönnyebb pálya, pörgős mint atom az tény, de ha tudod a spawnokat meg a helyeket minden dogtag a tied lesz, persze nem árt egy nagyobb kaliber :D De ide is bőven elég az alap sks.

    A nagyobb pályákon már teljesen más a helyzet, mindenhol lehetnek előtted, mögötted, ezerszer jobban kell figyelni, egyedül baromi nehéz, és megfontolandó melyik sarkon fordulsz be, vagy épp bokorba. De egy a lényeg ha el is buktok ne adjátok fel, sokszor kel fel még a nap, és minden nap más és más lesz.

    És még valami az előző hsz.-emhez, mindig fejre vagy lábra célozzatok, de lábra inkább, ott nincs golyó álló ;) Jó párszor megjártam már emiatt, Factory-n full gearben egyedül megvert egy szaros pisztolyos mert rongyá lőtte a lábam, szóval ezzel is csak azt akarom mondani hogy van esély egy szál f*szban is, pisztollyal egy fullos ellen.

    [ Szerkesztve ]

    Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

Új hozzászólás Aktív témák