Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hauptmann

    addikt

    válasz default. #1831 üzenetére

    Kezdésnek elég az alap, aztán ha tetszik, feljebb lépsz. Persze, bővíthető bármikor nagyobb csomagra, csak a különbözetet kell megfizetni. Néha van 15-20%-os kedvezmény az árból. A legnagyobb, az EoD elvileg limitált, de nem tudom, mikor veszik ki a boltból.

  • Rony949

    őstag

    válasz default. #1831 üzenetére

    Stash méret bővíthető. Ha nem érdekel a sok grind, akkor nyugodtan vedd a standard verziót. De amúgy is ezt ajánlom első sorban, mert az se biztos hogy tetszeni fog a gameplay.

    Biztos hallottál már arról az angol mondásról, hogy "easy to learn, hard to master". Na most a Tarkov inkább "hard to learn, almost impossible to master".

    Én még 200+ óra játék után is rengetegszer halok és még 1000 óra után is halni fogok, mert a Tarkov már csak erről szól. Ha nem tudod elfogadni a halálokat, akkor nem ajánlom neked. Viszont ha ez téged nem érdekel, akkor bátran ajánlom, mert amúgy az egyik legegyedibb FPS élmény az elmúlt 2-3 évben.

    A játék sajnos még mindig Early Access (béta) állapotban van és ez főleg a szerverekben nyilvánul meg. Főleg idén a legjobban észrevehető. 2020-ban annyi új játékos jött, hogy a szerverek sokszor nem bírják és összeomlik a játék, esetlegesen laggol, desync-es lesz stb.

    A fejlesztésről annyit, hogy körülbelül félévente eddig mindig kaptunk komoly kontent update-eket, Twitter oldalukra is sokszor raknak ki fejlesztési képeket hogy esetlegesen mi a legújabb dolog amin dolgoznak (jelenleg az iránytűn (is) dolgoznak). Szóval foglalkoznak a játékkal, de nem szabad elfelejteni hogy Early Access játék, szóval teli van buggal. Ennek ellenére én imádom, mert mint mondtam, egyedi élménnyel ajándékoz meg, olyan élménnyel, amit más játék jelen pillanatban nem tud.

    Mehetsz egyedül is, nem mondom hogy lehetetlen, mert nem az. De társsal könnyebb tud lenni, plusz a fejlesztők is alapvetően úgy tervezték/tervezik, hogy több társsal vállvetve harcolj. Én pl. az első 100 órámat egyedül toltam le, voltak szar pillanatok, jó pillanatok és összességében jól boldogultam, szóval teljesen okés a solo játékmód. Pár hónapja viszont elkezdtem duózni is és ennek is megvannak az előnyei, illetve hátrányai. Ha szeretnél társat, van magyar Discord szerver, ahol kereshetsz magadnak egyet.

Új hozzászólás Aktív témák