Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz751

    aktív tag

    válasz LouiS22 #341 üzenetére

    Szerintem te ne érted amit írok.

    Van számla, tartozik hozzá egy kártya. Ennek vannak díjai. Ennyi, semmi több. Ez minden banknál így van. Senki nem beszélt másról. Amúgy igen az OTP is a bajom, de tök mindegy milyen számlacsomagja van. Nincs pénz amiért átváltanék.
    Talán a bankok nagy része tisztában van vele, mik a hibák a mobiltárca rendszerével, és miért készült úgy ahogy, ezért nem csatlakoznak. Többek közt sanszos, illetve tippelem, hogy az otp brutális belépési összegeket kér tőlük. Hülyék lennének belépni. És ahogy írtad, menjenek át hozzá, ha ezt akarják használni...
    Vagyis csak pénzlehúzás és pénzlehúzás.

    Bank használat is csak egy lehetőség. Az alkotmány szerint még valójában kp-ban kellene a fizetéseket kiadni. Vagyis ha már rá köteleznek a bank használatra legyen ennyi szerzett jogom is, hogy egy ilyen szolgáltatás bármelyik banknál elérhető legyen minden megerőltetés nélkül. Mondhatni úgy mint a netbank, ma már alapból jár a számlához ingyen.

    Az "igen csak első fecskék", elég érdekes. Abban az évben mikor nálunk tesztelték, akkor volt itt az első amcsiba költözött, volt munkatársam és már használta, mikor még itt teszt időszak volt. Mint írtam, neki nem kellett sim, se szolgálató csere, se bank csere.

    Nem azzal, van bajom, ha az alap bankártyához tartozik egy díj. A kényelemért fizetek. De ne korlátozzanak adott bankra, szolgáltatóra ha nfc-t akarom használni.
    Ha akarom legyen külföldi bankom és ha MC kártyám van, használhassak egy appot ami alkalmassá teszi a telót, hogy fizessek. Ilyen volt a MC mobil alkalmazás, alapból tudta azt amit most mindegyik banki, vagy szolgáltatói app. (Parkolás, egyenleg feltöltés, autó matrica, ja és qr kódos fizetés, vagy csekk befizetés)
    Ezt persze az OTP új innovációja leállították, és most 2 appot kell használjak, szolgáltatóin parkolni tudok, bankin meg QRkódos csekket befizetni) de boltban már nem tudok qr kóddal vásárolni mint addig.
    Lényegében elvettek egy lehetőséget és nem kaptam semmit cserébe csak ha bankot és szolgáltatót váltok.

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Új hozzászólás Aktív témák