Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ben88ce

    csendes tag

    válasz Sk8erPeter #3001 üzenetére

    "Zold utnal csak szakmai nyelvvizsgak vannak..." Igen, de a szakmaival bővített középfokú többet ér, mint a sima középfokú! :K

    Hat nemtudom, en most ezzel nagyon szenvedek, gecire izgulok pedig nem szoktam. Remelem szerencsem lesz es olyan temat kapok amihez hozza tudok szolni a szobelin. Mert eleg necces... Ja meg a level es a nyelvtani feladatoknak is jolenne, ha sikerulnenek. Tavaly magyar erettsegire nem tanultam, a teteleket sem tudtam, vizsga elott 3 oraval kezdtem el tanulni es bejott(95%+).. ;] Remelem itt is szerencsem lesz. Szamomra a hatvan szazalek a cel (75 az irasbeli \ 45 kell, 25 a szobeli \ 15 kell).Voltam elozo heten vizsgatreningen a szobeli resznel csak bambultam.Le is voltam szedálva nem is nagyon erdekelt, meg nem is ertettem benne ezt azt....

    Erettsegitol meg nem tartok. Tori emelt is eleg jo, forras+kep elemzes, kidolgozosnal lehet hasznalni az atlaszt.
    Matek meg ugye... kozep matek. ;]

    ((Szerintem megyek nyelvtant tanulni, meg atnezem azt a bizonyos XVII. temat+ szokincset, meg osszeirok frappans valaszokat a szobelire.
    Vegen meg el is hiszem hogy sikerülhet. :DDD))

    2.) Az informatika területén sokkal több munkalehetőség és jövedelem kínálkozik.

    Hat.. cosí-cosí.
    Viszont tenyleg nagy a felvevo piac, ez nem vitas.

    3.) Mert érdekel az informatika. :K
    Engem is erdekel,foleg hardver+ oprendszerek de a programozast(C) utalom.(esetleg PHP, JAVA,SQL meg jatszik).
    BMEs infon nem nagyon lehet megvalogatni hogy ki mit szeret. Raadasul az a durva matek :D Nem lehetetlen csak hat tanulni kell... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák