Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz ollie #62908 üzenetére

    (#62907) Frod: köszi mindkettőtöknek.
    Persze, a pénz miatt.

    Átfogalmazom: amit nem értek az az, hogy egy ilyen új, sikeres IP 3-ik részét átadja a kiadó egy új fejlesztőcsapatnak (amiben lehetnek 100 éves fejlesztőveteránok, de a lényeg az, hogy nincsen összeszokva a csapat: sem a fő emberek, sem a többiek). Ezzel gyakorlatilag óriásit kockáztatnak.
    Vagy nincs is benne kockázat, megveszik a balgák a 2 előző cím sikere miatt? Amolyan CoD stb. effektus?

    Igazából arra reagáltam amit felettem írtak, hogy bug van benne, ami miatt végigjátszhatatlan. Kinek a hibája?
    A kiadó sürgetése lenne, aki kockáztat egy ilyen címet, hogy kimenyjen hamarabb, nincs rendesen tesztelve?
    Vagy a csapat hanyagsága, azt mondták kész, de nem voltak lelkiismeretesek a tesztelők, vagy idő nem volt a javításra?
    A Rocksteadyvel kétszer türelmesek voltak, az új bandával meg nem?
    A kiadó meg azt mondja DLC jön, nem patch, a játék rendben van.

    Tudom, a bugos játék lehet a kiadó és a fejlesztőcsapat, esetleg mindkettő hibája.

    Azt meg hogy 2.5-ös rész, mint valami konzolos játéknál, meg hogy mit nyilatkozik egy szinkronszinész - bocs, de szerintem nem mindenki mélyed bele ennyire a dologba.
    A borítón sem volt rajta: "ez amolyan töltelék epizód". :D
    Hadd értetlenkedjek.

Új hozzászólás Aktív témák