Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz Crus #140044 üzenetére

    Nagyon jó írás, laikus számára tökéletesen megfogalmaztad mind a játék, mind a VR előnyeit és a hátrányait, az idegeid meg akkor kötélből vannak, ha egymás után tudtad le a három játékot. :R

    Egyébként érdekes, hogy ennyire elfelejtődött, hogy még egy PS5 patchet sem, nem hogy pécés megjelenést kapott volna.

    Látszik, hogy cirka 8 év Xbox kontroller nem múlik el nyomtalanul: cimborával a Little Hope-pal kezdtük, ha már benne volt Plusban. Ha az én QTE-imen múlt volna, akkor senki nem marad életben, utána jött a The Quarry, ahol néző voltam, de ott ugye többnyire irányt kellett eltalálni, és megszokásból csak csináltam, bár nem számított. Na most ezután visszamentünk boxra, mert megvettem olcsón a House of Ashest, és azon röhögtem, hogy a felvillanó X-nél automatikusan az A gombot nyomtam. :D

    Until Dawn: én az ilyen játékoknál/filmeknél valahol szándékosan próbálok lebutulni, hogy ne azon agyaljak folyamatosan, hogy mi lesz a csavar, hiába a nyomok, az utalások és egyebek. Az előző három játék után ennek tényleg végig olyan nyomasztó hangulata volt, hogy konkrétan nem is tudtam volna, így sodródtam az árral. Mivel egyedül játszottam, sikerült is kemény egy darab Samet megmentenem vagy a qte-k, vagy rossz döntések miatt.

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Új hozzászólás Aktív témák