Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alien83

    senior tag

    válasz Niczo #19358 üzenetére

    Ha törölted, nem hinném hogy utólag az első igazi profiloddal baj lenne, mert akkor nehéz visszanézniük hiszen nem marad nyoma elvileg.
    Valamint a webkari az jobb a te esetedben ha valamiért zárolnák mert tudtommal könyebb lenne a webkari cseréje.
    én szorítok hogy ne legyen semmi.
    1-2 nap múlva úgyis észreveszed legkésőbb mert ez nem olyan hogy 1 hónap mire észreveszik.

    Én arra tippelek hogy aki rosszul játr, lehet még más adatot is ugyanugy adott meg vagy valamit tett amit nem szabadott volna...nem tudom.
    Én saját felelősségre bevállalom .

    lehet szarul járok énis vagy nem.

    Inversion-t is annó megvettem 10 dollárba utolag derrült ki hogy US VPN kell az aktiváláshoz....aktiváltam hálisten azóta megy...

    #19359:

    Pontosan.
    Annyit tegyünk hozzá, hogy a nyerészkedésben azt a nyerészkedett Fear 3, Metro 2033-at sorsolásra dobtam fel.
    Szóval nem adtam el vagy cseréltem el...
    Ment fel Steamgift-re. Az igaz hogy bunkó módon zsebre raktam mind2 játék után a contributor értéket de nem ez volt a lényeg hiszen most se lett több esélyem nyerni ...és nem is nyertem azóta, na jó 2 olyan 1000 copiás játékot...amit 999 másik ember is. :)

    Én ha cserélek vagy árulok játékot, kizárólag olyanokat amiket vetem akciósan, amihez van pofám pénz kérni vagy játékot.
    Eddig mindig így volt, ha nem steamgift de ingyen jutottam hozzá, akkor elosztogattam haveroknak. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák