Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Endre25

    csendes tag

    válasz pomix #1 üzenetére

    Üdv All !

    Én jelenleg egy X nevű szolgáltatónál vagyok, de az EqNet-re szemet vetettem én is mint szolgáltatóváltás. Panaszt nem találtam róluk eddig a neten sehol. A Győr.net havidíja rendkívül alacsony, és szolgáltatóváltás esetén is CSAK 3990 ft lenne. Ez kicsit furcsa nekem (túl olcsó effektust érzem), mert eddig 5000 alatt nem találtam szolgáltató váltót, meg ugye a T-com csak az új belépőknek ad kedvezményt, akik szerződésthosszabbítanak, azoknak nem, na mindegy.

    Sztem különbség olyanban lehet, hogy pl: nemzetközi, vagy tengerentúli sávszélesség. Eddig 3 ÁSZF-et olvastam (Győr.net, EqNeté és X) és ugye oda van írva, hogy az 512/96-os csomagnál a minimum 128/32. Kivéve az EqNet-nél, ahol az 512/96 sávsz az idő 90%-ban garantált. Ez picit bíztatóbban hangzik, de ez nem jelenti azt, hogy jobb lenne, mint a másik kettő, se azt, hogy rosszabb.

    Jelenlegi szolgáltatómnál észrevettem, hogy külföldre letöltéskor az 512kbit/s nem mindig teljesül, de ez nem zavart. Nyílván, ha mindig kisebb lenne, akkor már zavaró lenne. Szerintem itt lehet különbség a szolgáltatók között.

    Egyébként a BIX-en (bix.hu) nincs rajta se az EqNet és se a Győr.net. Az utóbbi az Euroweb hálózatát használja (őt sem találtam meg a BIX-en, de a honlapjukon azt írják kapcsolódnak hozzá - lehet, h más néven...nemtom).


    Ennyit tudtam hozzászólni ;]

Aktív témák