Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lamiki

    senior tag

    válasz Stirlitz #1276 üzenetére

    Igen, árveréses oldal.
    Miért drága? A nyomtatható CD 30-40 Ft, a DVD 50-60 Ft-ért több márka van.
    Ott ahol vetted a resetelőt, biztos van vagy 20-30 fajta mindkettőből.
    Én is megnézem, mennyivel nyomtat szebben, ill gyorsabban, aztán ha elégedett leszek eladom az SX200-ast.

    [ Szerkesztve ]

    Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

  • lamiki

    senior tag

    válasz Stirlitz #1276 üzenetére

    [Egy tesztkép]
    Na nyomtatgattam az R200-as fotónyomtatóval párat.
    A tapasztalat fotót kb 3/5-öd idő alatt nyomtatja ki mint az SX200-as, pedig az is elég fürge, a DX3850-eshez képest meg gondolom még inkább (3x29 szines fúvóka DX3850-5x90 színes fúvóka R200).
    Fél A4-es képet, legjobb fotó módban 2 perc 20 mp alatt nyomtatott ki.
    A színei szebbek, élethűbbek, főleg a sötét részeknél sokkal több részlet látszik, mint az SX200-asnál, a nagy színátmeneteknél, ahol tetten érhető, hogy az nyomtató apró pontokból keveri ki a színeket, ott a fotó nyomtatónál használt fél színek miatt, nem látszik a pontokból való színkeverés fotó papírnál, egyenletes színátmenetek vannak.

    Ja és a fotó színeket mivel nekem olyan tintám nincs, 3/5-öd desztillált víz, és 2/5-öd tinta keverékéből állítottam megint elő:), és a gyári patront töltöttem meg, mondjuk macerás, mert meg kellett mind a 6 patront hámozni, és nem egyszerű leragasztani sem a műanyag hártyát, mert amint hozzáér az ember rögtön kijön egy kis tinta és nem ragad hozzá a szigetelő szalag, elkinlódtam vele vagy 2 órahosszát, del legközelebb már gyorsabban megy:).
    DVD-re még nem nyomtattam, mert még nincs olyanom, majd veszek és kipróbálom.

    Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

Új hozzászólás Aktív témák