Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Polesz

    addikt

    válasz hezso #6 üzenetére

    Az utángyártott vagyis nem eredi patron más cég terméke ezért is olcsóbb. Ez nem feltétlenül jelenti, hogy rosszabb. Lásd InkTek patronjait.

    Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

  • vati

    senior tag

    válasz hezso #10 üzenetére

    1. Nekem se akar 3 nap kihagyás után fejet tisztítani, csak ha én akarom. A szoftver elég kulturált.
    2. Beszáradás: egyedileg patronfüggő, a mostani fekete pl. hajlamos beszáradni, lassan rutinból tesztábrát nyomtatok, mielőtt fotopapírt tennék be... még így se biztos.
    3. Kapacitás: Már a második garnitúra patront használom. Fényképminőségű fényképnyomtatás fotopapírra: olyan 50-60 fullos A4 színes oldal. Fekete-fehért nem sokat nyomtattam: erős negatívum hogy a fekete patron szembeszökően gyorsabban fogy mint a színes, akkor is ha csak fotót nyomtatok. Alacsony fedettségű normál szövegnél is zabálja a feketét ezért igen hamar leszoktam a FF nyomtatásról, arra inkább a melóhelyi lézer.
    4. A minőség kifejezetten szép, különösen fotopapírra. Fajlagos költséget nem érdemes nézni, ebben az otthoni tintasugarasok rég nem versenyképesek a szolgáltató cégek (Fotomarket, Fuji) áraival.

    5. Eléggé elgondolkoztattak az utángyártott patronról fentebb olvasottak. Ha ez mind tényleg így van, asszem a következő nyomtatóm nem Epson lesz :(
    6. Érdekelne, mennyire okos ez a patron-elektronika, nem tudják-e meghekkelni valahol. Pl. honnan tudja magáról hogy üres?

    Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

  • zeg

    senior tag

    válasz hezso #19 üzenetére

    Ha sokat keresgélsz, lehet hogy találsz még olcsóbban is.

    3dfx cuccokat keresek megvételre

Aktív témák