Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ákinard

    aktív tag

    válasz Dronte #1031 üzenetére

    És szerintem ez nem tudható be annak, hogy "ez egy ilyen időszak".

    Nem mondtam, hogy ez így jó, mert nem az. Valamit idén csúnyán elbaltáztak, alulméreteztek, és ez nem önmagában az Easybox raktárnak használata.*
    Szimplán arra utaltam, hogy itt is és úgy általában máshol is látszott, hogy akadozik a szállítás. Ez ellen tenni sok mindent nem lehet, max törölni a rendelést.
    Az semmiképpen nem segít a helyzeten, ha valaki napi 5x helyzetjelentést ad a csomagja állapotáról, és minden 2. kommentben előadja, hogy ő biza ide-oda-amoda fog menni emberkedni. Mert nem is biztos, hogy a topik közönségét ez már érdekli, másik oldalról, pedig látjuk, hogy valójában ugyanúgy csendben kivárta, amíg kézbesítik, aztán #hesstegsohatöbbetemag #kivételazelsőnagykihagyhatatlanakcióig ;]

    *Ezt az egészet már korábban is elemeztük itt, jövőre sokkal jobban rá kell készülniük a BF és az utána jövő adventi időszakra. Plusz szerintem hülye húzás volt, hogy BF napján 690 volt az Easybox, másnap ingyenes. Ezrével lehettek olyan rendelések amit CSAK EMIATT újrarendeltek, itt is tízesével voltak ilyenek.

Új hozzászólás Aktív témák