Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #74220800

    törölt tag

    Hi!

    Van egy 8560w laptopom, amit hstnn-i11x dokkolon hasznalok. A problemam az, hogyha a dokkolo power gombjaval sleepelek (egyszerüen megnyomom a gombot), utana nem tudom a notebookot visszahozni. Proci es ventik felpörögnek de a monitor nem kapcsol be. Ekkor csak akkor tudom eletre kelteni, ha leveszem a dokkrol, kiveszem az akksit, ujra vissza es ugy inditok.

    A laptop bekapcsologombjaval megy a müvelet, ezert a dokkolora gyanakszom.

    Hp oldalan irnak ilyen problemarol. Azt tanacsoljak frissitsem a biost es a dokkolo drivert. Namost az utobbit nem talalom, az elobbiböl pedig a legujabb van fent. Söt mintha a BIOS frissetes utan kezdtem volna eszlelni ezt a problemat. Korabban csak neha csinalta. Most hogy teljesen ujraraktam a rendszert ssd-re, allandoan kiszop@t a dokkrol.

    -Rakjam vissza a regi BIOS-t? Ugye gazos, mert hivatalosan win 10-re nincs, a legfrissebb win 7 verziot hasznalom.
    -Esetleg az SSD keverhetett be ill ennek kapcsan a Samsung (850 evo) rendszerbeallitasa(maximum reliability). Hibernalas pl blokkolva van, de amugy a bekapcsologombhoz a vezerlopultnal minden sleepre van allitva.

    Van vmi ötletetek?

    Köszi elöre is!

Új hozzászólás Aktív témák