Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch0b

    tag

    válasz Döglött Róka #27257 üzenetére

    Ez nem a Star Citizen. FD-nek nincs annyi pénze, hogy ennyi mindenre oda tudjon egyszerre figyelni. Van egy tervük ami alapján felépítik a játékot. Gondolom először el akarják készíteni a nagyobb, fontosabb dolgokat pl. atmoszférával rendelkező bolygókra való leszállás, FP nézet, hajókon/állomásokon/bolygókon való járkálás. Közben persze bekerülnek kisebb dolgok, és folyamatosan optimalizálják és szépítik a játékot.

    Amúgy vannak ennél komolyabb dolgok amiken ki lehet akadni, pl. az állomások levélnyílása, ami korlátozza a hajó dizájnt. De ez van, személy szerint már kicsit unom, hogy pár oldalon keresztül most ez a téma, hogy mi a hibája a játéknak, és csúnya, rossz Frontier. Elég egyszer leírni, értjük, hogy baja van 1-2 embernek a játékkal. Ne legyen már ebből a topicból is SG fórum, ahova már nem tudom mióta nem néztem fel, mert csak a sírás ment több száz hozzászóláson keresztül.

  • orientcx

    őstag

    válasz Döglött Róka #27257 üzenetére

    Hát téged aztán tényleg nehéz követni. Arra, hogy a műszerfallal kapcsolatos magyarázatot én ebben az évezredben még egyszer ismertessem, arra maga a császárnő sem tudna rávenni, még ha büntiből egy személyes rúdtáncot is helyezne kilátásba sérelmemre(pedig a hölgy korát tekintve az pusztító élmény lenne) :U :Y :U :O
    Hát akkor most előjöttél egy vödörnyi egyéb problémával. Nos, én igazán nem akarnálak kiábrándítani, de az ezekkel a panaszokkal kapcsolatos beadványodat ne akard rögtön az ügyfélszolgálat pultjára helyezni, mert a tolakodás csúnya dolog :K (a tolakodás, meg a csempészet :K :K ) Tudniillik te csak az igen-igen sokadik lehetsz a sorban, sok-sok durcás ügyféllel mögöttem, pedig még nekem is igencsak sokjegyű a sorszám a cédulámon. :D :K
    Lényeg a lényeg, az itt felsorolt kritikáid egy része már régóta napirenden van, más része a megoldás küszöbén(pl a bounty ügynökség), a fennmaradó hányada meg egyszerűen a játszhatóság rovására megy. Arról nem is beszélve, hogy egy-egy általad támogatott elem megvalósítása a hozzád hasonlóan vehemens, de más állásponton lévő userek dühödt ellenállásába ütközne, mert nekik pont az nem tetszene, ami neked igen.
    Azt is többször leírtam már neked, hogy tényleg vannak a játéknak bosszantó dolgai, és az ezekkel kapcsolatos kritikáimat sosem titkoltam el, de az általad levont apokaliptikus végkövetkeztetést én nem nagyon tudom hova tenni(tán egy Cutter csomagterébe kéne begyömöszölni, és a császári házzal együtt kilögdösni a mélyűrbe...egye fene, vihetik magukkal "bunkósbot" Zakariást is) :DD
    De mosmáá tényleg zárjuk le(azért még egyel jöhetsz, az utolsó szó jogát ezennel átadom ;) )

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák