Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peppo

    őstag

    válasz Submarine #44865 üzenetére

    Gondoltam rá, hogy átviszem oda, de szegény FC hiperhajtóművei még csak most hűlnek ki a hosszú út után. És a trícium is csúnyán elfogyott, előbb tankolni kell. Meg pár modult visszaszerelni bele. Meg vakarózni egy kicsit. Meg ilyenek.
    Nem csodálnám, ha sokan átmentek volna máshova, pl. akár a Mainani-ba, bár fed szájhősöket továbbra is nehezen tudok elképzelni birodalmi rendszerekben. :D

    Na álljunk meg egy szóra! A szóló küldetésekben is vannak kék mission target szignálok. Igaz, az ott található hajók erőssége és agresszivitása erősen változó. Ez attól függő lenne, hogy winges vagy szóló küldetéshez tartoznak?
    Érdekes, hogy rajtam kívül mindenki haz res párti, úgy tűnik, egyedül én szeretem jobban a high res site-okat. :D
    Igazából még FC sem kell, ha az adott rendszerben van olyan állomás, ami tudja fogadni a hajót. Csak sajnos ebből a szempontból a Logoni-Paitina páros nem a legjobb, mert csak outpost van mindkettőben. Oda meg szegény Corvette nem kap engedélyt. Pedig már megpróbáltam leszállni vele ott is, de nagyon megsértődtek rám a bennszülöttek. Ezért viszek mindig FC-t is, pukkadjanak meg!
    A HIP 8758 jó lenne, mert még Coriolis is van nekik, csak ott meg nincs más, csak low res site.
    Nehéz az egyszeri mészárosok élete.

Új hozzászólás Aktív témák