Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Peppo #44264 üzenetére

    És ami még szóba sem került, hogy nem csak a nem winges küldetések összege nőtt, hanem a sima bounty is. De hogy azt vajon mi alapján számolják, az sehogy sem fér abba az együgyű Fed buksimba beléje neki. :U

    Ma a felvett, és teljesített küldetésekből visszaszámolva darabra pontosan tudom, hogy kilőttem 146 hajót. Az ezért járó bounty összege pedig 46.846.001 Cr volt. ez azt jelenti, hogy ügyfelenként 320.863 Cr fejpénznek kellett volna befolynia. De visszanézve a videót, ott csak a szokásos uszkve 60-140-280.000 Cr pattant a számlámra hajónként, átlagban kb olyan 120.000. Tehát az a 46 Misike díjazás ezekből sehogy sem jön ki. Talán a végén valamiféle extra bónuszt is hozzászámol, vagy tán azért kaptam többet, mert khmm, hát .. őőő ... "véletlenül" egy kevéske onion head borult a zsebemből a bérszámfejtő kávéjába, nem tudni.

    :B

    Emlékszem, amikor annak idején, szorgos KWS használat mellett, ha egy mozgalmas játéknap után fejpénzből összejött egy milla, akkor büszkén tettük fel a képet róla a fórumba, ma meg épp csak megvakarsz egy leselejtezés előtt álló beteg Haulert, és máris esernyőre lesz szükséged, mert csak úgy potyognak a nyakadba a milliárdok. :N

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák