Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz e00dgy #10688 üzenetére

    "az általad leírt energia probléma és a többi minden hajónál jelen van"
    -
    Félreértettél, én nem azt mondtam, hogy kevés benne a zacc. A Pythonnal sem lehet egyfolytában pásztázni a beam-ekkel az űrt, de ott csak manuális lézerek vannak, és tudok úgy spórolni, hogy amikor nagyon kell, akkor csurig legyen töltve a cucc. A kondát viszont gyak muszáj telepakolni tornyokkal, és ha azok úgy döntenek, hogy márpedig ők most lőnek(ezzel folyamatosan leszívva az erőt), akkor ez esetleg probléma lehet(ahogy írtam, ez nem tapasztalaton alapszik, hanem csak logikailag következtetek - már amennyire egy Fed bunkótól ez telik :) ) Abban 100%-ig biztos vagyok, hogy vannak szituációk, amikor a Python a legjobb. Ez nem kérdés. De pl CZ-ben meg fogom tesztelni a kondát, mert ott látok benne fantáziát. A PvP harchoz inkább nem szólnék hozzá, mint ahogy a horgoláshoz, vagy a művészi tornához sem(soha nem csináltam ilyeneket)
    Összefoglalva: biztos vagyok benne, hogy az Elite-ben nincs "A" legjobb hajó. Ahogy egyre többet játszom vele, egyre több finomságra érzek rá, és egyre jobban specializálódom az adott helyzetre(pl más jó egy RES-hez, vagy egy SSS-hez, és más egy CZ-hez, megint más a rang szerzéshez, és persze nagyon más a szatócskodáshoz.Talán van az adott feladathoz a legjobb, de még ez is ízlés dolga.
    -
    ooooobi - star citizen??? árulóóó!!! :)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák