Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    legenda

    válasz ZozzV6 #35560 üzenetére

    Sokszor menet közben bukkannak fel újabb elvárások, amik az elején egyáltalán nem jutnak az ember eszébe.
    Másfél-két éve foglalkoztatott a gondolat, kellene egy modern, erős fényű lámpa a P3D mellé. Úgy indult, hogy jó nekem a CR123 elemes, mert annyira ritkán használom. Aztán rájöttem, 18650-nel mindegyik lámpa jobban és hosszabb ideig világít. Egyre több USB töltésűt lehet kapni, nem drágábbak jelentősen, miért ne legyen olyan, hiszen autóban is tudom tölteni.
    A minőségre vonatkozó elvárásom nem változott, nagyon kíváncsi vagyok, mennyire leszek elégedett a Zanflare F1-gyel. Inkább legyen ugyanannyi pénzért 1-2 prémium lámpám, mint 5-6 budget.
    Ebben a topikban az volt az első kérdésem, mit tudtok az EagTac XHP35-ös lámpáiról. Ebből kikövetkeztethető, hogy kiemelkedő minőségű throwert szeretnék, nem EDC-t, nem XP vagy XL LED-est. Mégis szinte csupa olyan ajánlatot kaptam, ami semmiben nem felelt meg az elvárásaimnak, ráadásul ezért trollnak neveztek.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák