Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz cbrfireblade #22163 üzenetére

    Grat hozzá! Sajnos nem tudom megmondani hogy milyen színhőmérsékletű a led benne, mert nem nagyon találtam erről semmi infót. Így nem is nagyon erőltettem ezt a részét hogy utánanézzek.

    Van hírem a fejpánttal kapcsolatban. Értekeztem az Akku-Elem Kft.-vel, mivel ugye ők a hivatalos forgalmazók. Fognak tudni rendelni, csak egyelőre még nem tudják hogy mikor rendelnek az Xtar-tól. Gondolom egyszerre rendelnek egy nagyobb mennyiséget, és akkor ahhoz csapják hozzá a fejpántot is. Pontos árat nem tudtak mondani, de 1500 ft környéke lesz azt mondják. Ha kell akkor írj te is egy mailt a info@akkuelem.hu -ra.
    Viszont mondták azt is, hogyha rendelnek akkor az onnantól kb. 1 hónap ameddig megjön.
    Amúgy Banggood-on néztem a Skilhunt H02 fejlámpát, és ahhoz lehet kapni külön fejpántot 1720ft-ért. katt. Ahogy látom méretre olyasmi ez a fejpánt mint ami az Xtar-hoz van.
    Valószínű hogy lesz Xtar-hoz is, már csak idő kérdése.

    Más téma: Ugye volt gondom akkuteile-től vásárolt Xtar VP2 töltővel. Az ügy szerencsére ma véget ért.
    2015.10.22-én elküldtem nekik a hibás töltőt
    2015.10.27.-én megkapták a töltőt
    2015.10.28.-án elküldték az új töltőt
    Ma pedig meg is kaptam. A postázás nekem 3000ft környéke volt, külön fizetnem hogy ők elküldték az újat, nem kellett semmit. Szóval nagyon korrektek a garanciális ügyintézés terén, nem várattak hetekig, nem magyarázkodtak, küldték egyből az újat. :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák