Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyapo11

    őstag

    válasz FBLLMAG #50889 üzenetére

    Armytek Partner A2 v2 XM-L2 (White). Black.
    OUTPUT LEVELS AND RUNTIMES: 700 lm (0,8h), 95 lm (8,3h), 34 lm (25h), 10 lm (75h), 2 lm (17d), Strobe
    Most 20 $, Kínából 12 $ a szállítás, 32 $-ért vagy 95 lm vagy 700 lm. Ez nekem így nem felel meg.
    Értem, hogy az ember szeme alkalmazkodó, és nem annyira szembetűnő a viszonylag nagy lumen különbség se, de a rampinges lámpáimat mégis állítgatom, és az a gyakorlat, hogy ezt szükségesnek érzem. Van siznteket lépkedő lámpám is, és gyakorlatból tudom, hogy zavar egyrészt a kevés szint, másrészt az oda-vissza lépkedés hiánya. Mivel van oda-vissza lépkedő lámpám (két gomb van a két iránynak) is 32 szinttel, ezért tudom, hogy az mennyire jó. Csak az sajnos nem zoomos.
    Azzal egyetértek, hogy a zoom járjon rövid úton, ott nem annyira fontos a precíz beállítás.
    Ha jársz Kecskeméten, előtte szólj, és akkor megnézzük.
    A Convoynak üzenem, hogy a következő lámpája legyen 90 fokban oldalra fordítható fejű, hogy fejlámpaként is működhessen, rampinges, zoomos, legyen két méret, 14500-as és 18650-es, két oldalgombos (le/föl fényerőhöz) és tailcap kapcsolós. A ramping lent legyen lassú, a fényerő növekedésével egyre gyorsabb. Nekem ez a tökéletes lámpa.

    menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

Új hozzászólás Aktív témák