Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M_o_g_y_i

    őstag

    válasz zorko45 #3199 üzenetére

    Direktben sosem ajánlott a LED meghajtása, csak ha 100%, hogy minden körülményt figyelembe véve az áram semmi esetre sem szökhet káros szintre föl. Néhány Ohm mindenképpen ajánlott. :K
    Tényleg, a kapcsolós kérdésen átsiklottam. :U
    Ami a Te lámpádban van, az nem is igazából kapcsoló, már a kézilámpákban találhatóakhoz hasonlítva, csak egy rövidzár, mint a távirányítókban. Végülis, úgy hívják, hogy kapcsoló... :DDD Csak épp annak a lámpának az áramkörén fixen van rajta ilyen "csíkos" áramvezető felület. (ezt jól megasszondtam)
    Mindenképpen abban a házban akarod megvalósítani a lámpa "tuningolását"?
    Én tavaly egy izzós-prizmás hagyományos hátsó lámpába (ilyen párszáz Forintos gagyi) raktam 6 nagy fényerejű piros ledet, abban volna hely nagyobb kapcsolónak+elektronikának is simán hely!
    De ami a legdurvább, hogy kb. 1800.- Ft-ért vettem magamnak egy "Sentinel" nevű lámpát hátra (a 6x annyiba kerülő Cateye hátsó lámpánál legalább 2x jobban világít), aminek van egy "rejtett" funkciója, mozgásérzékelős. :Y
    10mp után az egyik üzemmódjában kikapcsol, és rázkódásra indul el ismét. :C
    Igazi "autós-riasztó" fénye van. :K

    [ Szerkesztve ]

    4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Új hozzászólás Aktív témák