Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz Predator2 #22033 üzenetére

    Szerintem várd meg a Black Friday-t, akkor biztos hogy mindenhol nagy leárazások lesznek. A fejlámpánál viszont tudj róla hogy az XR-E Q5-nél az 500 lumen az kamu. Inkább az fele annyi akart lenni.
    Ja és november 27.-én lesz a Black Friday

    (#22034) cool13

    Az az igazság hogy túl sok lehetőséget nem látok, így hirtelen 5-6k-s ár környékén a következőt tudnám ajánlani.

    Fejlámpa: Q5 Focus LED 240Lum Zoomable Headlight Rechargeable CREE Headlamp

    Töltő: XTAR MC1 18650 14500 26650 Battery Micro USB Smart Charger

    Akksi: Panasonic NCR18650B 18650 3.7V 3400mAh Rechargeable Li-ion Batteries (2-Pack)

    Na most árba már most túlléptem az általad meghatározott összeget. A fejlámpa 3165ft a töltő 1725ft a 2 akksi pedig 3000ft, így ugye 7900ft környékén járok. Viszont ezzel garantáltan sokáig fog világítani a lámpa. A másik gond hogy ez a fejlámpa elég nem valami erős, de sajnos normális fejlámpát ennyiből nem lehet kihozni. Vannak T6-os leddel szerelt 1-2 akksis lámpák hasonló áron, de azok elég nagyok, és szerintem kényelmetlenül nagy és nehéz lenne.
    Ha normális fejlámpát akarsz, akkor 13-15 környékén rá kell minimum költeni. És akkor annak garantáltan nagy fénye lesz. Azért nem ebay meg Alis linkeket adtam mert ha ezekről rendelsz, akkor legalább biztos hogy eredeti töltőt kapsz, illetve eredeti akksit is.

    (#22036) Vertigo18

    Alapból Q5 led van benne, ami 2-300 lumen környékét tudhat. 10440-es akksik meg maximum pár száz mAh tudnak, szóval akkor inkább már érdemes AAA akksival járatni.

    (#22039) emperorka

    Szokásos Convoy jó ár érték arányú lámpa, nyugodtan megveheted ha gondolod. Beépített töltős lámpát nem nagyon szoktunk ajánlani, pl. azért sem mert az általad említett lámpáról olvastam hogy a beépített töltő 4.23V-ig tölti fel az akksit, ami sok. Ha választanom kellene, akkor inkább vennék egy 7135*8-as Convoy C8-at.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák