Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    válasz cannibal #9762 üzenetére

    ezzel a 12v-os géppel kapcsolatban többen írták, hogy széria hiba volt a lógó tokmány - az enyém csak nagyon picit csinálja (ha akarom lóg, ha akarom nem) még bőven belefér kategória. ezt ne hagyd figyelmen kívül a döntéskor

    ettől függetlenül nekem CSAK pozitív tapasztalatom van a géppel, egy zöld ugyan ilyen Bosch-t cseréltem le rá, és megérte
    a hétvégén füdőszoba bútort szereltem fel a falra, a 20v Parkside Performance a "fúró" gép a Bosch meg a "csavarozó" így nem kell állandóan biteket fúrószárra cserélgetni meg vissza
    10-es tiplit fúrtam a mosdókagylónak, bele 13-as fejű 8x70 állványcsavart akartam használni, és mivel van bit befogatású dugókulcs adapterem (fél collos) gondoltam becsavarozom géppel... aha, a kis Bosch a 3/4-énél megállt. Na mondom ide a nehéztüzérség kell, szóval kivettem a fúrószárat a Parkside-ból, át tettem bele az adaptert a dugókulccsal és nekiestem mint bolond tót az anyjának. hát sokkal tovább azzal se jutottam ám. szégyen szemre a fél collos King Tony-val csavartam be :)

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák