Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz katt777 #2407 üzenetére

    Jahj, az neked elfelejtettem mondani hogy a BC modal nem műxik együtt a bankos dolog....:DDD
    Ugyanis a BC rápakol egy házat arra ahova eredetileg a bank lett volna. Megoldás lehet hogy van, pl ha construction settel kiírtod azt a rápakolt házat. Konzollal is megprbálhatod hátha lehet "disable"-elni, de ez mondjuk nem valószínű...

    Figy az Economy mod, az egy komplex gazdaságot ad. Én azt mondtam hogy így lehetőség lesz meggazdagodni, de nehezebb lesz. Ki kell ismerni a dolgokat hogy mit hogyan kell csinálni. Ez nem egy cheat mod amivel majd könnyen meggazdagodsz...
    Ellenben itt már nincs statikus goldja egy merchantnak, és pl a fegyverárusoknál sokkal több pénz van (magasabb mercantile szinten investel pedig már nagyon sok) Pl nálam egy átlag árusnál 3500gold van, Living economyval, ha fegyverárushoz megyek akkor olyan 5000, ha bele is investáltam sokat akkor kb ~10000. Ez azért jó mert a daedric cuccokért piszok sok pénzt kapsz. Így nagyon meg lehet gazdagodni, de ügyeskedni kell...

    szerk: pár tipp: a fegyverkereskedők(nem general trader) sokkal többet adnak a fegyverért/páncélért, és az sem mindegy hogy meik városban adod el, általános képlet: a gazdagabb városban több pénzt kapsz érte...

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák