Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz katt777 #1459 üzenetére

    "a GF8800-as képen a páfrány levele belelóg az alakba, elvágólag. Sötét erdőben amúgy nem látok sok különbséget." A grass randomra van kiszámítva. Még a poligonszáma is random változik, ergo a teljesítményt is nehéz miatta egzaktul mérni. Az hogy belelóg nem megjelenítési hiba, hanem a játék megírásának a pontatlansága. Amit én mondtam az viszont egyértelműen megjelenítési különbség. Az hogy szted a fakóbb színek a vlósághűbbek, hát olyan enyhe elfogultságot tükröz.... :)
    "Wikipedia-ra mindenki azt tesz fel, amit akar. Ha nem változtatod a nehézség-csúszkát, valóban csak a sebzés/sérülés mértéke látszik változni, szóval az idézet még igaz is lehet bizonyos körülmények között. " Azt teljesen egyértelműen a difficulty sliderre mondta a wiki. Azonkívül meg hatalamas lektorártusa van a wikipediánk, bárki aki talál benne egy hibát beküldi és amint megerősítik már javítják is. Csak halkan jegyzem meg hogy Oblivion-tudástárnak messze, messze az uespwiki a legjobb, legmegbízhatóbb, legpontosabb és legátfogóbb.

    "Az mondjuk tök érdekes (?), hogy komolyabb online újságok mindig le tudják tesztelni a CF-et" Szegény PH-nak jól megadod. Hát nézd, sztem a PH csapata, meglehetősen igényesen dolgozik és a tapasztalata is megvan hozzá. Én olvasok Anandtechet, xtremesystems-et, beyond3d-t, stb egyéb nagy neves oldalakat. Én nem azt láttam amit te mondasz hogy jobban működő megoldás lenne a CF.
    "és ált. Inteles lapban nyomják, nem AMD-sben" Az inteles chipkészletek messze a legmegbízhatóbbak amióta az eszemet tudom. Régóta vannak már inteles CF-es chipkészletek(és nagy számban), szal ez nem lehet túl nagy hiba(ha egyáltalán hiba).
    CF elméleti szintje szép, de a gyakorlati megvalósulása sztem siralmas. Uez a helyzet HD2x00-es meg 38xx es sorozatnál. Az elmélet szintjén tök jók jól néz ki a 2900XT, 512bit, fejlett tudású stream procik, ráadásul jó sok. A valóságban meg öhm... :U

    "Mellesleg valahogy mindig az nV driverek hiányoságaira hallok panaszokat"
    hahaha, nemtom te kitől hallasz ilyesmit de én ennek totálisan az ellenkezőjét hallom.:D
    NV-nek is tré a driver-ellátottsága tény. De az ATI-nak meg annyira hogy arra már szó sincs. PL kérdezd meg erről a Linuxos gurukat, kiugranak az ablakon ha meghallják tőled ezt a mondatot.:DDD Linux-ra baszik rendes supportot adni az ATI, és hatalamas szívás van velük. nV ad supportot, na persze azzal is van még szívás bőven, de megközelítőleg sem annyi!

    Nade vissza oblira,
    92es security skill az már nagyon szép. grat. Nekem olyan magas szintre csak nagyon lassan jutott el a karim, asszem anno lvl35körül. A master trainer a prison-ditricten van, sztem traineltesd ki vele magad 100-ra. Akkor már egy csúszkával több sem fog visszaesni ha hibázol. A destruction meg kinevelődik majd szépen ne aggódj miatta. Esetleg abból is járj el tanulni, sokat gyorsít a dolgon sztem. Battlemage a klasszod?
    Akkor tuti majorban van. Szal akkor annak relatíve gyorsan kéne fejlődnie. Használd sokat. PL amikor rohangálsz a parton lövöldözz minden kis rákra... úgyis túltenyészet van belőlük.

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák