Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz dobolan #1251 üzenetére

    Trükköt előre is köszi, várom, hogy legyen egy kis időd. :R
    Karddal 3 csapás a hal, és ha nappal támadom, olykor meg is harap, ha nem vagyok elég gyors (és ez a grafika akadása miatt előfordul, mert hirtelen hip-hop eltűnik a hal valamerre, ahelyett, hogy folyamatosan úszna arrébb). Azt láthattad videóban, hogy volt, hogy az első ütéssel nem is találtam el, csak a visszakezessel, vagy hátracsapással. Azon én is meglepődtem, mert belső nézetből csak annyit láttam, hogy hátrarántom a buzogányt, a halnak meg annyi. A végén még olyan jó leszek, hogy nekem is félnem kell magamtól. :D
    Lvl10-en csináltam meg, de ne feledkezz meg róla, hogy rajtam volt a 9-ek páncélja mindenféle enhance-szal, és a buzogányuk sebzése is megviselte a halat. Meg könnyű szinten vagyok, de majd emelem. Jut eszembe, le is mentem a karakterem tulajdonságait, aztán felteszem.
    Víz alatti látótávolság a grafikai beállítások függvénye, nem a modoké (max vízminőség). Olyan mondjuk van, hogy alig látok a vízben, de ha kiemelem a fejem, hirtelen kristálytisztává válik a tó, és messze lelátok a fenekéig. :D
    Mindenesetre ismétlem magam: ha éjjel mész, a hal alszik, nem vesz észre csak le kell csapni. Mondjuk logikus lett volna, ha a halász ad egy hálót, vagy legalább pecabotot.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák