Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #641 üzenetére

    Úgy látszik, gyakorlottak is találnak meglepiket a programban. :) Jó is ez. Hol is megyek át, ill. hol jövök vissza? Az lenne az igazi, ha Morrowind-be is át lehetne menni, meg a többi helyre, ahogy pl. NFS4-ben benne voltak az NFS 3 pályái, de lehet, túl igényes vagyok.
    Én mellesleg mindig rühelltem a kalandjátékokat, mert olyan vontatottak, kényszeresek voltak, aztán Morrowind sem nyerte el a tetszésemet, csak KotOR óta nézegetem meg őket, és az Oblivion így is tetszik, szóval jó programnak kell lennie, ha játszok vele. Kalandból még a Witcher-rel ismerkedem, de a külső nézetet sosem kedveltem, mert kevés programban oldották meg használhatóan, amúgy meg magam vagyok én, nem valaki a hátam mögött, a levegőben. Ált. elég gyorsan kiszórok egy progit a legapróbb szemétségért, hibáért is. SG-n most csesztetnek, miért "fikázom" a CoD4 tagadhatatlan hibáit, a Timeshift tesztemért is kaptam hideget-meleget (előbbit inkább), de ennek valamiért lezárták a fórumát, lehet, hogy időkorlátos volt, de végül is mindegy.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák