Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Pitterix #5404 üzenetére

    75K-ért már GB-osat kapsz, épp a napokban néztem. Még az Asus is, ami talán a legdrágább, megáll valamivel 80K fölött. Én is úgy vagyok vele, mint SytemRoot, hogy megvehetném akár most is, de a tököm ad ennyit egy VGA-ra, már elnézést. Megvárom a vizsgák végét, aztán döntök. Addigra talán csökkennek az árak. Az már nagyon valószínű, hogy 4870 lesz.

    Már nem vagyok vámpír! ;]

    Félelmetes egyébként, kigyógyultam a porphyric hemophilia-ból, megláttam a napfényt, s reflexből elkezdtem futni a legközelebbi fogadó felé - pedig alig 3 hétig voltam vámpír! :D
    Keserves lét volt, főleg hogy még nem tudom, hol tanyáznak a csövesek, a zárfeltörő készletből kifogytam, s nem tudom hol lehet pótolni (éjszakai betörés & vérszívás nuku), ráadásul nappal, mikor az üzletek nyitva, az emberek ébren vannak, nem is mozoghatok, mert sebez a fény, áááá! :(( :)

    Egy dolog nem tetszik az Oblivionban: a lépéseknél nem mozog a kamera, hanem csak siklik a táj fölött. Erre van valami orvosság? Valami "FPS-es" hatást szeretnék elérni. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák