Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #4692 üzenetére

    Persze, hogy mászkálok, még ha uncsi is, bár most úgy futottam el Cheydinhalba Chorrolból, hogy ha gáz volt, idéztem egy koboldot, és rohantam tovább. Majdnem meghaltam egy oroszlántól, amelybe beleküldtem vagy 10 nyilat, és alig sebződött, nem értem, ez mitől van. Egyszer ilyen, másszor meg normálisan lehet harcolni. Természetben futkosás közben meg néha olyat csinál, hogy talajt vesztek, és csak föl-le ugrálok, ahogy megyek előre, amíg végre talajt nem fog megint.
    Kínlódom a szar ATI driverekkel is. XG minimális VGA tuninggal is kidobál, DNA meg alapból, most éppen a régebbi drivereket töltöm lefele. :((( :W
    Csináltam egy lélekcsapdás kardot, de elcsesztem, mert strike-ra tettem, és minden sebzésnél aktiválódik, így secperc lemerül, gyorsan eladom, mihelyst visszaértem Chdh-ba, a DB-s cicamica a legjobb kereskedő egész Cyrodiil-ben. :) Már 79%-on adom el neki a cuccokat. Az mondjuk mulatságos, amikor közli, milyen jó üzletet csinál, mert 5x áron adja tovább. :P :DDD Hát, ennek egy kicsit bug íze van, mert annyiért tuti nem passzolja el a cuccot.
    A régi karimmal csak lvl40 fölött, de most már lvl15-ön is beszólogatnak úton-útfélen, hogy érzik rajtam a miszticizmust, az átváltoztatás képességét, asszem még az akrobatikát is "látják", és a többit, meg tanulnának tőlem, de azt nem lehet. Pedig tök jó lenne, ha jó pénzért én is oktathatnék. Ez kimaradt a játékból. :(((

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák