Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz katt777 #4688 üzenetére

    Ezek elég jó értékek lvl9en, így kell úgy játszani, hogy nem bele a világba, élvezni, de ésszerűen fejlődve is. Mondom ezt így látatlanban ;]

    A pajzs? Háát az tudtommal fullos cumó és ennél fogva lvl35ig bizony fel lehet tolni...
    A Conjuration ízére majd rákapsz. Nem holmi szaros késeket meg kalapácsokat fogsz idézni...
    Mikor betolsz a cave-ben egy daedra pókot és nézed, hogy zúzza le a macikat meg az ogrékat, tégem meg észre sem vesznek, nagyon poén ;]
    Személyes kedvencem a Daedroth, bár vele ketten küzdünk, ő(k....) kellemes segítő(k) :)

    Az a kár, hogy az SI-n beszerzett lényeket nem lehet Cyrodilban használni. Hogy fordítva hogy működik, nem emléxem. Nem tudom hogy próbáltam-e, és amióta Sheogorath eltávozott közülünk, otthagytam a Reszkető Szigeteket :U

    szerk.:fuck! utálom ezt a topic-ot(nem igaz), mert ha írok, mindig kedvem támad Oblizni.. és nincs rá időm( :( ), olvasnom kéne egy csomót, aztán esszét írnom. ehelyett egy vacak dobozt(pardon, lapot) bámulok és kattogok :((( ( :D ;) )

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák