Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #3578 üzenetére

    CoD4-en én dühöngtem 3 napig, annyira ratyi (a sok csalás és az elcseszett scriptelés miatt), aztán Airborne után rájöttem, hogy egész tűrhető, ha az emberben lakozik némi mazochizmus, és nem várja el a realitásnak legalább a látszatát egy programtól. De ha neked tetszett, akkor egészségedre! :DDD Szerintem CoD2 klasszisokkal jobb volt, az 1. rész meg még inkább. Trackmania... hát, azt én egyszer kipróbáltam, és letöröltem. TDU és C sztem még elmegy, főleg, ha előzőben lekapcsolja az ember a rendőrautókat, nehogy már egy pici koccanásért minden zsaru engem üldözzön! A valóságtól elrugaszkodott 10-20X árak..., hát arra meg ott a money cheat. Ha a játék csal, illik visszavágni. ;] Én most még a Suffering TTB-t nyomom, hát, az nagyon durva. :C

    Nem beszélni kínai? :F Pedig tök 1szerű. User-edben van egy Oblivion könyvtár, azt mented ki, registry-ből meg amit találsz Oblivion kif.-re rákeresve. Hidd el, jobb fél perc alatt használhatóvá tenni a játékot, mint újratelepítgetni. Ha megvagy, szerintem mentsd el a fentieket a későbbiekre tekintettel.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák