Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #2473 üzenetére

    De igen, véletlenül fordult elő. Most. :DD Nem nagyon kattintgatok össze-vissza. :R
    Amúgy miért nem gyűjtesz be egy rakat Weykund követ? Nekem már van egy kosárral, majd IC piacon adok el neked belőle, ha arra jársz. :DDD
    Vazz, 1 óra alatt mentem fölfelé 3 szintet. :C Ott hunytam az erdei pusztítás képző csajszinál, aztán szintlépéskor gyorsan utánalovagoltam még 5 destruction-képzésért, úgyhogy a következő szintlépésnél a rucimmal ez is 100 fölött lesz. Most meg egész du. nem megy tovább. Mondjuk mágusokat, vámpírokat, minotornyokat neg ó-gré simpsonokat irtottam kilóra, az a Merhunes küldi kemény eksön volt. :C Mindenesetre ha nem én volnék én, lassan már erősen félnék magamtól. ;]
    Szerezz, vagy enchantolj (persze, nem tudsz ;] ) mana erősítő cuccokat, nekem még a pajzsomban is az van. Meg nálam másfél tucat mana erősítő ital, meg még vagy 50 IC-ben a tornyocskámban. (Vettem egy viskót a kikötőben is.)

    Amúgy van 2 gondom, mindkettő kalózos. Végre megtaláltam a Zebédlő (?) kulcsát fel is mentem, de a kijáratok be vannak falazva az anvili palotába. Pedig még látom is, hogy a fal túloldalán ott szúnyókálnak az emberek (jó ez a Morag Bal-féle gúnya). Emellett pedig lent a tanyán, ahogy bemegyek, jobbra, van egy piros záras láda, és ahányszor feltöröm a zárát, mindig újra bejön a zárnyitás képernyő, nem nyílik a láda. :F

    Merhunesban van egy hasznos bug, egy láthatatlan fal, amelyben az ellenség is elakadt. Csak futottak ott helyben, én meg szépen lenyilazgattam őket. Annyi jó varázsnyilat szereztem útközben, csak mind elfogyott, pedig nem nagyon lövöldözök mellé. Persze kellettek a tüzesek a minókba később. Most van egy Merhunes borotvám (legyen tőr), amellyel állítólag simán kibelezhetek bárkit, csak Umbrázok egyelőre.

    Bankmod egyszeri volt, talán mert szerencse-italt vedeltem. :U

    Systemroot: Végül benyomtam AA-ra (természetesen 8X) és bloomra HDR és kényszerítés helyett, így fullon fut a játék akadás nélkül mindenféle feljavítóval. És sztem nem csúnyább, amiatt meg főleg nem, hogy nem kell semmit visszavenni a megjelenítésből.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák