Hirdetés

Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Igen, az a jó, amikor mások, kik nappali életmódra vannak berendezkedve felvernek téged a legédesebb álmodból. Az a csúcs, amikor ajánlott levél miatt kopogtat a postás, én meg szeretek kevés ruhában aludni, és ilyenkor mindig egy köntöst kapok fel magamra. Nagyon, nagyon bizalomgerjesztő látvány vagyok. :DD
    Egyszer még a ruhásszekrényt öltöm magamra, na, az lesz a csúcs.

    Valami más.

    Indíthatok egy olyan topicot, hogy ''Halloween 2005 Békéscsaba''?
    2002 óta én meg néhány jó és lökött barátom kiöltözünk és végigmegyünk a városon mindenkinek boldog Halloweent kívánva. Egyszer annyira jól voltunk, hogy még házakhoz is becsöngettünk és sikerült egy kis csokit szereznünk. Na, de nem ez a lényeg, hanem az ünnep megtartása, bár, egyelőre még csak a honosítási fázisban vagyunk.

    Mivel tavaly késve kezdtem el a szervezést, (október 29.-én), idén ezt a hibát nem akarok elkövetni, és már ma tudatom a világgal, hogy mit tervezek október harmincegyedikére.

    Idén egy igazi felvonulást akarok, meg egy termet, ahol az ünnephez illő filmeket vetítenénk hajnalig, meg lenne kaja pia, sok tökös étel meg töklé. Bulit akarok, egy igazi ünnepet.
    Ki tart velem?
    Idén gyilkos galóca lesz a jelmezem. Na, ehhez mit szóltok?

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Aktív témák