Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzsolt00

    tag

    válasz Tenken #982 üzenetére

    Tenken-nek:
    Hehe, ez tetszett!

    fardavid-nek1:
    Persze, hogy fut. Csak azt hagytad le, hogy 50-60% os hatásfokon.
    Azt kérdezték, hogy mit ajánlunk. A GTX 760, 50 ezer körüli árával határozottan nem ajánlott kártya főleg úgy, hogy nem tudja leadni az igazi erejét egy maximum x2 es csatolón egy régebbi i5-ös procival. Sajnos jómagam nem teszteltem, és csak az olvasottak alapján javasoltam, hogy a GTX 660, az ő 30k körüli árával szerintem egy 80% ot tudna teljesíteni. Jobb döntés a logikám alapján.

    TigerCat-nek:
    A nem ér meg dologgal háborút indithatnál ki itt a fórumon, tekintettel arra hogy Imacről van szó, ami önmagában irreálisan drága a tudásához képest. De pont, lezártam, nem is ez a lényeg. Az ilyen márkájú termékekhez BÁRMIT ha akarsz venni, az ugyan úgy nem lesz olcsó, mint maga a termék. A Thunderbolt az Intel / Apple szabvány, már csak a név miatt is drága. Amúgy az eszköz 80.000 forint, és a külföldi teszteken, amit mindjárt linkelek is, világosan eGPU rendszert építettek ki vele, úgyhogy a leírás valószínűleg hazudik.

    Szóval a link a külföldi eGPU-s fórumhoz: [link]

    Nyílván Nando kommentjei a legfontosabbak.

    100.000 alatt nem fogsz kiépíteni Apple termékhez eGPU rendszert TB porton keresztül. Viszont cserébe ez lesz a legjobb legstabilabb, és LEGGYORSABB egpu rendszer, az összes fajta közül.
    Bizonyíték: [link]

    Krecs23-nak:
    Még jó, hogy meg voltál vele elégedve. Az i7 2630qm is már egy állati ördög proci volt, az általad említett meg egy hangyányit mégjobb. Mai napig képes kihajtani akár a legerősebb VGA kat is. ( na jó, majdnem )
    Az "u"-s i3-as amit említettél, az nem csak, hogy "u"-s, de i3-as is. :D Nem ajánlott, nem éri meg pénzt fektetni bele, mert nem érnél el megfelelő teljesítmény növekedést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák