Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hecskó_Ákos

    csendes tag

    válasz Tenken #1491 üzenetére

    Köszi a válaszod!

    "Ok nélkül teker" ezt mire érted? GPU-Zn belül ami van, amit írtam, hogy kihajtotta a gpu-t 99%-ra az egy tesztelő, ami megnézi, hogy működik-e egyáltalán a kártya. Ezért gondoltam, hogy valami software-esen hibázik a windows alatt...

    Valakinek esetleg, aki exp-vel szórakozott volt hasonló problémája? A gdc-n található kapcsolókkal még esetleg próbálkozhatok, azokhoz még nem nyúltam nagyon..

  • kzsolt00

    tag

    válasz Tenken #1491 üzenetére

    Ez igaz, de Gen 1 et sem bírja az exp gdc? :S Az oké, hogy a gen 2 höz kell a stabilabb jel, de hogy a gen1 nél is problémák legyenek a forrasztás hiánya miatt, azt már sajnos nem akarom elhinni! :( És a tesztek bizonyítják is.

    Én nemrégen egy Dell E6420 on próbálkoztam, ugyanugy gigabyte GTX 960 al ( G1 Gaming ) és ugyan ezek a problémák. Ha netán működött is, akkor bármilyen kis megterhelésre fagyás lett. Amugy meg error 12, amit ugyanezen javíthatatlan error miatt nem tudtam megoldani. A megoldás az lett, hogy hagytam a 960 at a fenébe, és egy GTX 760 al próbáltam meg, és viola , minden ment bármiféle varázslat nélkül.

    Én, ha a saját tapasztalatomra kellene hivatkoznom azt mondanám, hogy a GTX 960 ugyan olyan kényes, mint a GTX 650 volt anno. Az is a határozottan ellenzett kártyák közé volt sorolva anno, szerintem a 960 at is oda tehetjük.

    Tehát nem tudok más megoldási javaslatot adni, mint próbálj ki egy GTX 760 ast. Azt pedig tapasztalatból tudom, hogy a gyakorlatban nagyon nagyon minimális a teljesítmény beli különbség a 760 és 960 között.

    Remélem segítettem!

Új hozzászólás Aktív témák