Hirdetés

Aktív témák

  • Egorov

    aktív tag

    Holnap kezdődik a tárgyfelvétel. Szopó lesz, előre látom. Hogy miért? Azért, mert a Neptun egy fos. Nem bír egyszerre annyi embert kiszolgálni, amennyit kellene, pedig ez már az új verzió. Nem volt ez másképp tavaly sem. Reggel 11:00- tól lehet bejelentkezni, de ahogy beléptem és felvettem volna egy tárgyat ki is dobott. Ez után már csak 13:00 körül engedett be. Persze sok mindenki mással is így volt ez.

    A tervem az volt, hogy Pénteken ne legyen órám, sajonos ez nem lehetséges, mert sok elmaradásom van, sok tárgyat kell felvenni és sok az ütközés, amit csak úgy tudtam megoldani, hogy péntekre is teszek órát. Ezek persze csak trevek, minden a holnapon múlik.

    Most megy Harry Potter, nincs jobb műsor, meg amúgy is szeretem (könyvben). Nem rossz, anyuval nézem. Ma sem csináltam semmit, nagyrészt aludtam, amit nem kellett volna, mert most meg tökre nem tudok. Sörözés mission failed, mert egyik haver sincs itthon. Azaz egy van, de ő meg kiment a telekre leendő asszonnyal. :D

    Holnapra tervezek egy laza (legalább 10 üveg) sörözést, mert másik haver szerzett albit egész olcsón, fel kell hát avatni.
    Most lett vége a bALEK hétnek, Csütörtökön volt a kocsmatúra nekik, lementem hát meglesni, szereztem "ingyé" sört 6 üveggel, betoltam. Röhögtem sokat, mert jó feladatok voltak a leendő elsőéveseknek. Találkoztam volt párommal is csak már hazament. Legközelebb Szerdán jön amikor be kell költözni a koliba és megiszunk egy sört meg egy "tekilát".

    A rocktóber fest meg Szeptemberben lesz. Legalább nem zavar be a zh időszakba. Magyarul bebaszunk mint a szemet csak az íze kedvéért.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Reggel 7:00. Itt rohadok a gép előtt, mert nem tudok aludni, a tv-ben nem megy semmi érdekes. 8:00 - tól a jogászoknak lesz tárgyfelvétel, ehhez képest még mindig nem megy a Neptun. Nekünk gépész hallgatóknak 11:00 - től. Szándékosan nem engednek belépni 8:00 előtt? A fene se tudja. Összeesküvés elmélet szagát érzem. Ezek szopatnak. :)
    Anya volt lent a pékségben, hozott fincsi "kroaszónt" (nem tudom hogy kell kimondani, mert mindenki másképp mondja a környezetemben), csokisat, be is túrtam teával. Megy a Sláger Rádió, azt hiszem ez a legértelmesebb műsor. Online radio availabe.

    Rendet kellene rakni, mert igen gány, ahogy itt minden kinéz. KUPIVANVAZZE! Ez van. Az egyetem 7-én kezdődik, majd 6-án rászánom magam, addig nincs a sörmennyiség sem.

    28-án volt a 23. szülinapom, anyukámtól kaptam egy nagyon jópofa ajándékot. Semmi különös, csak egy póló ezzel a felirattal: Ezt a szar pólót kaptam ajándékba szülinapomra. Nem szoktam ajándékot kapni, nem is várom el, sokkal jobban esik, ha csak valaki felköszönt és megölel (lány). Bár anya szomorú, mert a Rubik 360 még nem kapható, a neten is csak úgy lehet előrendelni, hogy nem tudják mikor lesz. Ő azt akarta nekem venni.

    Tolok egy zuhanyt, leszedem a szőrt az arcomról, mert olyan vagyok, mint egy alkoholista csöves, aztán folytatom George Orwell: Állatfarm c. remek könyv olvasását. Ajánlom mindenkinek.

    Van nekem egy tök jó (szerintem) hátterem. Íme:

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Elkészült az órarendem, van itt minden kéremszépen: Angol, Megmunkálási eljárások, Szilárdságtan, Forgácsoláselmélet, Fizika2, Műszaki áramlástan, Hidraulika-pneumatika, Vállalat irányítás, Automatika, Anyagismeret, Bevezetés a numerikus módszerekbe. Jah ezen kívül van CV-s is: Statika, Matek szigorlat.

    Itt az órarendem:

    A tárgyfelvétel simábban ment most, mint gondoltam, illetve mint tavaly. Lehet tényleg jobb ez a Neptun, csak a megszokás miatt szidom? 12:15-re sikerült felvennem az össze tárgyat. Jah ahol piros az óra, ott ütközés van, valamelyik skippelve lesz.

    15:00-tól táncórám lesz, 18:30-kor tecsónál találkozó, aztán ivás, amiről majd holnap írok és ha esetleg születnek publikus képek, akkor azt is megosztom.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Megvolt a sörözés, jó volt, az albi is tetszett. Azt hiszem ilyen lakást képzelek el magamnak. 2 szoba, kis konyhával. Kazános, ez jó, mert nem kell nekem távhő vagy mifene. A belmagasság is jó, nem lenne sok a fűtésszámla. Mert most 3500mm a belmagasság, ehhez igen randa számla társul :( . Nem volt meg a 10 sör de helyette beszélgettünk. Azt hiszem 6 sör volt. Fénykép nem készült. Ettem brióst is.

    Mostanában sokan írnak arról, hogy vége van a nyárnak. Igen vége van. És? Mit kell ezen meglepődni? Volt már ilyen és lesz is.

    Magamról még nem írtam semmit, néha írok majd egy két szösszenetet.
    1986. Aug. 28-án születtem Miskolcon. Jártam bölcsödébe és óvodába is. Emlékszek, hogy bölcsiben megcsípett egy darázs és sírtam. Általános iskolámat testnevelés tagozaton végeztem, jártam versenyekre is,benne voltam a kézi csapatban. Röplabdáztam is, nyertünk versenyt.
    Gépipari technikumba felvételiztem, sajnos info szakra, ami nagyon nagy hiba volt. Sikeres érettségi után ugyanebben az iskolában 2éves technikus képzésre adtam be a felvételit. A technikusi vizsgám jól sikerült: elmélet 4es, gyakorlat 4es. Szakmám neve: Automatizálási technikus (gépipari szakirány). Szereztem még hegesztő vizsgát, alapfokú CO2-t.

    Egyre többször fagy az Ubuntu.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Tegnap voltam volt páromnál a koliban inni egy kicsit, tartozott egy sörrel, aztán 3 lett belőle. Jól éreztem magam. Van egy barátnője, akivel egy csoportban volt a bALEK héten. Aranyos. Nem bomba csaj, de nekem tetszik. Nem is tudom mi fogott meg benne, mert még csak tegnap találkoztam vele. Remélem fogok még többször is.

    Pénteken lenne fellépés de nem tudok menni sajna. Egy hónapja tervezzük az évkezdő grillezést haverokkal, 1 hete péntekre esett a választás. Ez van. Így pénteken táncórára se tudok menni. Azt hiszem ennyit kihagyhatok, mert a nyáron minden órán bent voltam és dolgoztam keményen. Na jó nem minden órán, mert 1 hétre a Balatonra mentünk nyaralni.

    Anya csinált paprikás krumplit és nagyon finom lett. Egyszer meg kellene már tanulnom valami ehetőt csinálni. Mindig ezt mondom de olyan lusta vagyok erre. Délután megyünk megvenni a nyersanyagot a pénteki grillezéshez. Tuti viszek majd fénygépet is, aztán feltolom picasára. Nem tervezünk nagy ivást, inkább laza sörözés lesz, mert a nagy ivást vasárnapra tartogatjuk. Ilyenkor szokott mindenki inni és hétfőn másnaposan ülni az előadásokon.

    Fojjj haver küldözgeti a szutyok linkjeit pidginen. Kapja be az össze f@szomat én még ma enni is akarok. itt egy cím ízelítőnek:seggpumpa-szexi-csajokkal. Nem ajánlom senkinek, én nem bírtam végignézni. :D

    Nem is tudom mit kellene ma csinálni. Elkezdtem tegnap rendet rakni, folytatni azt nem akarom. Lehet veszek pár füzezet a félévre, talán kezdésnek 10 megteszi. Utálom a csíkos meg négyzetrácsos füzetet. A technikus évek alatt jöttem rá, hogy ha "sima" füzetbe írok, akkor sokkal átláthatóbb. Nem zavarnak be a vonalak. Ha valamit rajzolni kell, akkor meg kifejezettem előnytelen, ha mintás a füzet. Na így a mai megterhelő program délelőttre: 10db sima füzet vásárlása.

    Lehet jön föl volt párom és anyukája ebédelni de nem biztos. Ma van neki a beiratkozás meg minden kutyafüle. Az is előfordulhat, hogy nem jönnek. Ha jönnek akkor úgy jöjjenek, hogy 15:30-kor dolgom van. Este meg szerintem kitolom a képem az egyetemre, nézünk valami filmet, iszunk egy sört közben, aztán indulás haza.

    Szeretnék egy galériát a szobába, de nagyon drága. És még építési vagy milyen engedély is kell. Ez is pénz. Na fene egye meg. Azért jó néha elképzelni, habár tudom nem lesz sosem. :)

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    válasz Egorov #5 üzenetére

    Nah lemértem a belmagasságot, nem 3500mm, hanem 3700mm.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Nah még valami aztán nem írok ma ide többet. Adtam tegnap 100HUF -ot egy csövesnek. Lehet nem volt csöves de alkoholista biztos. Általában nem szoktam adni de ez más volt. A legtöbb úgy jön oda, hogy adjak már neki kajára bla bla minden szar szöveg. Jelen esetben a tag úgy jött oda, hogy köszönt udvariasan, rögtön megmondta, hogy ő borra szeretne pénzt kérni nem ételre. Na ilyen őszinte "csövessel" még nem találkoztam. Miközben kotortam a pénztárcámban még vicceket is mesélt. Egész jók voltak. Sajnos nem emlékszek rájuk de én röhögtem rajtuk. Egészségére!

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Összevissza minden, ami éppen eszembe jut.

    Beszart a wifi a laptopban, nem tudok az egyetemen netezni. Fasza. 2hét múlva sziltan zh. Ez is fasza. Minden fasza, csak nem mindegy milyen hangsúllyal mondjuk.

    Tegnap elkezdődött a bALEK oktatás a gépészeknek is, elmentem hát meglesni miket kell csinálni a mostani pogányoknak. Volt egy két vicces de annyira nem volt jó. Nem tudom miért, lehet csak fáradt voltam. Megyek csütörtökön is, akkor benézek majd gazdászra is, mert ott sok a lány. ;]

    Volt párommal minden nap találkozok, reggelente viszek neki kaját a koliba. Egyszer-kétszer órák után is felnézek, beszélgetünk. Múlt héten elvittem kínai étterembe, jól bekajáltunk, finom volt nagyon :K

    Amerikából hoztam neki egy kis ajándékot, amit itthon is lehetne találni de ez mégis az USA-ból van és handmade. Tavaly nyáron voltam kint, akkor hoztam neki de csak most éreztem úgy, hogy elérkezett az idő, hogy átadjam. Ez a kis apróság egy tábla, aminek felirata: A best friend is someone like you. Most érzem azt, hogy ő a legjobb barátom. Örült neki, én is.
    Azért ő is meglepett. Még régen kapott tőlem egy fényképgyűjteményt, ami csak olyan képekből áll, amint ketten vagyunk. Ezt elhozta a koliba. Nagyon nagyon jól esett :B . Mondta, hogy ha hosszabb időre megy valahova, akkor el szokta vinni.

    Vasárnap lesz Október hónap első Vasárnapja. Ilyenkor van Miskolcon a régiségvásár. Sajnos mindig elfelejtem, de most nem fogom, mert könyvet akarok venni. Jah meg nem csak könyvet, hanem kitűzőket is, amit az Aufomra fel tudok tenni. Ma felvarratom rá az érettségi szalagot, és egy US Army foltot is. Könyvben pedig George Orwell: 1984 c. művét keresem, szigorúan olyat, aminek már sárgák a lapjai, illetve nem az a szutyok Diák kiadó vagy mi a rákfene borítója van, mert attól hányok.

    Tagnap hallottam megint egy idézetet, amit el is felejtettem, hiszen 2007-ben hallottam utoljára. Végszóként álljon itt ez az idézet, remélem valakinek mond valamit.

    Dsida József: Nincsenek már selmeci diákok

    Jó volna újra Selmecbányán lenni
    Grubenkabátos veterán diák,
    Kit nem izgat filiszter világ.
    Egy május reggel Kisiblyére menni
    S a Csókligetben gyöngyvirágot szedni,
    Míg a fiuk a mûszerrel vesződnek
    És hangosan vitáznak, és tûnödnek,
    Hogy jól csinálták-e a hátrametszést
    És Pista Bá-nál fog-e nyerni tetszést.
    Majd leülni az X lábú asztalhoz
    És hozzáfogni sörözéshez, dalhoz,
    Miközben messze hegyen-völgyön áthúz
    a frissen zengő, lelkes Gaudeamus.
    És este, mikor a kis gőzös mászva,
    szuszogva döcög be az állomásra,
    Az utcát libasorba végigszelni,
    víg burschnótákat fújni-énekelni.
    Hogy akik végzik épp az esti sétát,
    Meghallják mind, hogy felsőgeodéták
    Vagyunk mi már, nem zöld baleklegények,
    Kik a lányoktól, asszonyoktól félnek.

    Jó volna állni a vén Fritzház sarkán
    És nézni, mint hullámzik színes tarkán
    A sok szép selmeci lány.
    És lesni jön-e köztük Fodor Olga,
    Ha divatházban akad néki dolga,
    S vajon ki lesz az oldalán?
    Aztán betérni este, ha sötét lesz
    Pár korsó sörre Kozák Erzsikéhez.
    S ha hanyatlik le már a Hold,
    Dalolva hazamenni éjféltájba,
    Felkapaszkodni a Rózsa utcába
    S lekiáltani a Tóbiást és Sztániólt.
    Jó volna a szalagot vállra venni
    S az utolsó valéta bálra menni,
    S egy kislány jól megforgatni rogyásig,
    Hogy mikor anyja reggel hazavágyik
    megkérje, hadd lehessen még maradni,
    Ily jót már úgysem fog többé mulatni.
    S másnap éjjel titkon odaállni,
    Egy csipkés ablak alá muzsikálni.
    A Sághi Balog bandájával cifrán,
    Hogy a világon nincsen, csak egy kislány...

    Ugye mi jó volna most mindez?
    De Te csak lemondón legyintesz,
    Azután bekapcsolod a rádiót,
    Hogy mond-e már valami szépet, jót?
    Hogy vannak-e még margaréták Kisiblyén a réten
    És lesz-e még oly szép tavasz, mint régen?
    S a szép selmeci lányok hová lettek,
    Kik egykoron a teraszon libegtek,
    És gondtalanul kacagtak, nevettek?
    Lány van elég, és vannak még virágok,
    De nincsenek már, és nem is lesznek
    Soha többé Selmeci diákok!

    [ Szerkesztve ]

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Na itt van Szombat, nem mentem bulizni. Nem is szeretek bulizni csak 1x egy hónapban a Rokiba haverokkal.

    Ma van volt párom névnapja, felmentem hozzá a koliba, megnéztük a tökéletes trükk című filmet. Már láttam valamikor, akkor is együtt néztük, csak akkor még egy pár voltunk. Mind1 nem ez a lényeg. Jól éreztem magam, jó volt együtt filmezni, beszélgetni, így nem volt egyedül a névnapján. Igaz este (most) ment inni a barátnőivel.

    Egyik jó barátom itthon van a hétvégén, elmentünk sörözni, most jövök onnan. Elhívtuk egy volt általános iskolás osztálytársunkat is, mert rég találkoztunk vele. Nagyon jó volt. Ittunk sört, beszélgettünk, röhögtünk sokat. Meg is beszéltük, hogy havonta egy ilyen sörözést össze lehetne hozni, ha nem lesz anyagi akadály ebben a nehéz helyzetben.

    Holnap régiségvásár, jön volt párom is (ha fel bír kelni 11:00 ig, mert 12:00 indulni szeretnék, addig ideér a koliból) és nézünk valami fasza régi könyvet vagy kitűzőt, esetleg nem VAGY hanem ÉS kapcsolat lesz a kettő között, majd meglátjuk mit lehet alkudni a tárgyakért. :)

    MOst meg megyek tolok egy melegszenyát teával, aztán szunya.

    Jó Szerencsét!

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Rég nem írtam, nem volt kedvem.
    Itthon ülök, szar kedvem van, nem jön össze semmi, ami az egyetemet illeti. Szilárdságtanból alpótra kell mennem, mert 12 pontos lett a pót zh-m. 15 ponttól kaptam volna aláírást. Pedig tanultam rá és ezért ilyen rossz érzés. Az alpót viszont "kutyanehéz" lesz, mert vizsgasort kapunk mi is. Hétfő lesz a nagy nap. Persze még ma, azaz Szerdán lesz egy fizika elő vizsgám, holnap numerikus módszerek pót zh. Aztán jövőhét. Hétfő szilárdságtan, Kedd anyagismeret aláíráspótlás, szerdán hidraulika gyakjegy pót.

    Most írogatom a puskámat fizikára. Van 20 tétel. 10A és 10B. Így az elején ha nem gonosz, akkor az első tételekből ad, pl.: A3 B1. Mindkét sorból 5-ig írok puskát. Ha ez teljesül, akkor már csak az kell, hogy olvasson valamit az asztalánál.

    Az anyagismeret az egy mumus tárgy nekem, mert másodszor vettem fel és megint alpótra kell mennem. Pedig ebből is tanultam, úgy látszik nem eleget. Rajta vagyok az ügyön.
    Írtam tegnap műszaki áramlástanból pót zh-t, szerintem meglesz. Legyen is meg, mert ez is tavalyi cucc és épül rá tárgy, akárcsak az anyagismeretre. Meg kell csinálni, különben Don Gatto lehegeszti a lábamat. Ja igen. Hétfőn automatikából szereztem aláírást.

    Meg itt vannak ugye a CV-s vizsgák. Statika, matek szigorlat, gépelemek II. 9 kredit összesen, mert a szigóért nem jár semmi.

    Az egyetem mellett van más is. 2009.10.19-én összejöttem egy lánnyal. Nagyon jópofa, vicces és szereti a sört. :) Hétvégén ellesünk a vadasparkba, viszünk fénygépet,hátha lesz valami vicces állatka. Többet nem írok róla, mert nem ide tartozik. :)
    A táncórákkal nem sok új van. Még mindig csak pénteken tudok járni, mert úgy van órám. Ezen szerintem a vizsgaidőszak sem fog sokat változtatni, mert sok vizsgám lesz, sokat kell tanulni, ha pedig megyek órára, azzal kiesik vagy 3 óra.

    Szerencsére a családban senki sem beteg. Nagyiék beoltatták magukat a sima influenza meg a H1N1 ellen is. Én nem tervezem, nem tudom miért. Talán azért, mert bízok a banánban és a mandarinban. Majd meglátjuk mi lesz.

    Volt két szalagavató is nemrég. Az egyiken táncoltam is. Havercsaj osztálya kért meg, mert nem volt elég hím. Után a szokásos kocsmázás, ivás, részegség. Péntek volt. Aztán szombaton párom szalagavatója volt. Tetszett, jók voltak, aranyosak voltak. Utána kis ivás, ami nálam 2 sört jelentett, mert a vodkára nem bírtam ránézni az előző napi ivástól. :-) (meg amúgy sem iszok, ha a párommal vagyok) Lementünk a Rockwellbe, jó buli volt, majdnem zárásig maradtunk, gyalog "haza" ( 20 percnyi járóföld ), alvás.

    Ajándék ügyileg is szarul állok, nem tudom mit készítsek/vegyek. Egyedül nagypapinak tudom mit fogok adni. Meg páromnak is kitaláltam de sehol nem találom, amit adni akarok. :W Pénzem nincs vagyis minimális, marad a kreativitás.

    A Szilveszter is bizonytalan, lehet Bogács de nem biztos. Az is előfordulhat, hogy nem lesz kedvem menni sehova. Ez is elválik majd idővel.

    Még valami a végére. Meglestem mit írtam utoljára. A vásárban vettem 3 kitűzőt. Egy LADA egy Digép és egy MGM kitűzőt. Könyv nem volt kedvemre való.

    Ennyi voltam, megyek vissza puskát írni, mert "mindmeghájjunk".

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Nah fejlemények: Fizika II vizsga közepes, Műszaki áramlástan aláírás teljesítve. :C

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Na még valami. Most nézem a neptunt, azt írja, hogy kaptam 14000JMB karácsonyi pénzt. :DDD Király, éppen jól jön. :R
    JMB: Jó Magyar Buznyák

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Párommal ma a Miskolci Vadasparkban voltunk kikapcsolódni. Dél körül értünk a Majális Parkba, utána kb 10-15 perc séta és megérkeztünk a bejárathoz. Kifizettem a jegyeket, sajnos kifejezettem diák jegy nincs. Úgy működik, hogy 18 év felett már felnőtt, hiába egyetemista. Ez van. Régen voltam már itt, nem emlékeztem, hogy ilyen nagy területen fekszik. :) Az idő nem volt meleg, sőt nagyon hideg volt de nem bántuk. Egy-két állat elbújt ugyan, viszont bőségesen voltak olyanok is, akik kint mászkáltak vagy valami fűtött házikóban mászkáltak. Sajnos a barnamedvét nem láttuk. Lehet téli álmot alszik?
    Voltak nagyon ari állatkák, kedvenceim a szurikáta és a csíkos hátú fűegér. :B
    Etettünk kecskéket, meg valami disznófélét is, aminek most nem jut eszembe a neve.Láttunk tigrist is, ami nem volt olyan szép, mint a filmekben. Volt még farkas is, ami szomorú volt, nyüszögött is. Egy pillanatra olyan jó lett volna hozzá bújni, megölelni. Aztán párommal átgondoltuk ezt a bugyuta ötletet és egymást öleltük meg :)
    Több, mint két órát voltunk ott, ha melegebb lett volna, talán lassabban sétálunk. Visszafelé a Panda italkiszolgáló és kultúrhelyen ittunk egy forró teát, amit én sikeresen félrenyeltem az első kortynál és majd meg fulladtam. :U

    KÉPEKET ITT TALÁLSZ!

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Csúnyán kell beszélnem, mert ideges vagyok! Itt szabad a randa beszéd, meg is teszem. Qrvalófasz kivan már a szilárdságtannal. 3 kivert pont kellett volna, persze nem adják meg miért is adnák. Ez kevésbé idegesít, mit az, hogy másnak megadnak pontokat. Egyik csajnak szintén 12 pontja lett. Aztán most ír nekem, hogy neki mégis meglett. Há' hogy a retekbe? Gondoltam biztos elszámoltak valamit de nem. Azt írta, hogy odament könnyes szemekkel és kiderült, hogy 2 pontot elnéztek. OK, legyen, 14 pont, mert könnyes a szeme. De itt egy pont is sokat számít (15 pont az aláírás), mert ez fontos tárgy, fél pontot sem szoktak megadni. Erre meg neki csak adnak még plusz egy pontot. Há nebasszamármegaqrvaéletfaszahejj. Ha én odamegyek könnyes szemmel kibasznak az utcára.
    Felidegesített, én mehetek hétfőn megint írni ebből a fosból, ő meg holnap vizsgázni fog belőle. Azon gondolkozok, hogy eltöröm a lábam, kinyomom a szemem, mert kettő sok, egy meg minek, bemegyek a tanszékre, hogy légyszíves adjatok már egy aláírást, mert csak. ÁÁÁGRRGVÁÁÁÁ

    Huh ez kellett most. Süppedek vissza anyagismeret tanulni.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Megszereztem végre a szilárdságtan aláírásomat, nagyon örülök neki. Januárban lesz a vizsga belőle, addig sokat kell tanulnom, mert a vizsgán 18 pontot kell elérni nem 15-öt. Holnap statika vizsga lesz, meg kell csinálni, nincs mese. 5 kreditet ér, ha lenne egy közepes, akkor az átlagomba is pozitívan számítana.
    Találkoztam ma a párommal is, nagyon jó volt. Röhögtünk, beszélgettünk, aludtunk... :B Amíg ő aludt én kisunnyogtam a konyhába és rettentő konyhabeli tehetségemnek köszönhetően uzsonnát készítettem neki. Melegszenya volt a menü. :) Sajnos nem nagyon tudok főzni, rajta vagyok az ügyön. A szenyának nagyon örült, elmondása szerint még nem készített neki egyik párja sem kaját. Ez azért jól esett. Mármint nem az, hogy régen nem kapott, hanem az, hogy ennyire örült az enyémnek. Ezen kívül pucoltam mandarint és a cikkeket szív alakban raktam a tálcára. :B

    Kint hideg van, az ablak már nem szigetel rendesen, jön be a hideg, pléd az ablakban. Holnap meglátogatom az OBI-t és veszek valamit. Igazából nem is vágyok melegebbre. Maradjon ugyanez a hőmérséklet és kevesebbet kelljen fizetni.

    Szakirányválasztáson gondolkoztam de nem tudok még dönteni. Majd következő félévben, ha meglesz a szigorlat.
    Amiken gondolkoztam:
    -Gépgyártástechnológia szakirány
    -Szerszámgépészeti és mechatronikai szakirány
    -Vegyipari és energetikai gépész szakirány
    -Géptervezés (korábban:gépszerkezetek) szakirány

    Szilveszter:
    Eddig úgy terveztük, hogy Bogácsra megyünk de a tag a házat csak úgy adja ki, hogy 3 napra és 120k. Mondnom sem kell, hogy erősen negatív a dolog. Így lehet, hogy páromnál töltöm majd a szilvesztert, aminek igazán örülök. :K Nem sok kedvem volt az utolsó szilveszterek alkalmával sem menni sehova, szerintem most is jobb lesz így kettesben. Persze az is előfordulhat, hogy mégiscsak lesz valahol hely. Majd kialakul.

    Megyek statikát tanulni. Anya kezd mérges lenni mert nem sikerülnek a vizsgák.

    A helyzet szar de legalább kilátástalan!

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Ejj fene, csak 1 pont kellett volna a jó eredményhez statikából. Sajnos nem adták meg, teljesen jó indokkal. Volt egy nagyon könnyű, szinte középiskolás feladat de sietni kellett, sajnos elszámoltam. Mivel ezt a "középiskolás" feladatot nem tudtam megoldani, ezért nem adták meg az egy pontot. Korrekt válasz. Ez van, azért a közepesnek is nagyon örülök. :C

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Eszembe jutott, hogy a páromnak még nem is mutattam meg a tanulmányi bizonyítványaimat, előszedtem, megnézegettem őket és kedvem támadt leírni. Azt hiszem az általános iskolával nem foglalkozok, mert sok leírni, illetve az egyetemivel sem, mivel azt még nem fejeztem be. Majd ha megszereztem a diplomát, akkor arról is írok egy szösszenetet.

    Középiskola: 2001-2005
    Andrássy Gyula Műszaki Középiskola (4. évfolyamon szakközépiskola lett) Informatika tagozat

    Érettséi bizonyítványom: Mindegyik közép szintű
    Magyar nyelv és irodalom: 49%
    Matematika: 70%
    Történelem: 69%
    Angol: 88%
    Fizika: 80%

    Technikusi képzés: 2005-2007
    Andrássy Gyula Szakközépiskola (Automatizálási Technikus/gépipari szakirány)

    A képzés alatt Eljárás szerinti hegszető/ Alapfokú fogyóelektródás, aktív védőgázas ívhegesztő (F1)
    bizonyítványt szereztem. Szakmai elmélet: 5, Szakmai gyakorlat: 4.

    A techinkusi bizonyítványom: elmélet, gyakorlat: 4.

    [ Szerkesztve ]

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Itthon vagyok, beszart a külső merevlemezem, azon van minden. Szerencsére az egyetemi cuccokról van másolat. Így most elvesztek a képek is, pedig azokat szeretem nézegetni. USA, barátok, család... minden képe rajta volt. Egy darabot találtam a gépen, ez New York városban készült, éppen a Szabadságszobor látogatása után. Ezt ide berakom, itt tuti megmarad. Legalábbis nagyon remélem. :)
    Nemsokára jön párom, valami sulinapok van neki, mondtam neki, hogy ha tud, akkor hozzon nekem kókuszgolyót. ;]
    Hmm kiporszívóztam. Ügyes voltam. És 2 órát tanultam a SolidWorks 2010 progit. Egész jó.

    Szóval ez lennék én:

    [L:/dl/upc/2010-04/08/136989_hhmdpymotjimplsq_p1010527k.jpg](IMG:/dl/upc/2010-04/08/136989_hhmdpymotjimplsq_p1010527k.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Vettem ma egy zárat, 2300 HUF volt. Azt hittem olcsóbb. Ez van. Pedig csak egy egyszerű bevésőzár, 90mm furattávolsággal. Beszereltem. A következő héten jönnek felszerelni a hevederzárat, kb 30000 HUF lesz, egyedileg gyártott cucc, elismert szakembertől.
    Kicsit "depressziós" hangulatom van, nem tudom miért. Children of Distance, Anonim MC esik most jól a fülemnek és a hangulatomnak. Az idő foscsomó, így nem nagyon lesz szalonnázás pedig már olyan jó lenne. El akarok kezdeni futni is de ilyen időben nem lehet. (Erdőben)
    Technikatörténetből 20 oldalas dolgozatot kell írni, még nem tudom mi legyen. Talán a szerszámgépgyártás története, mert erről sokat lehet írni. Nem lehet mindent leszedni a netről, mert 1 db könyvnek kell szerepelnie a forrásokban.
    Most kaja, Grepolis, Solidworks, youtube.
    Písz

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Összevisszablogleszezmegint!

    Új év, régi fogadalmak. Tanulni fogok. Sosem jön össze pedig nagyon kellene. 7-én lehet leadni legkésőbb a rajzot szerszámgépek1 tárgyból, rajta vagyok az ügyön csak olyan sok. Az én hibám, év közben lusta voltam most meg szopom a brét. Ez éven kellett volna államvizsgáznom, sajnos ez sem jött össze. Minek is járok egyetemre? Zsákom tudja..Kell a papír. Nem lenne ezzel a BSc szarsággal semmi gond, ha úgy működne ahogy kellene neki. Ugyanis most nincs semmi gyakorlat. "Tanár úr! Lehet menni a műhelybe esztergálni? Nem, mert féltjük a diákokat." Lószart! Le sem szarnak. Középsuliban jó volt. Műhely, esztergálás, hegesztés, CNC programozás gépen, lakatos munkák, vésés... Ez van. Aztán a munkahelyek meg azt mondják, hogy csak gyakorlattal vesznek fel..kapják be, nem tudunk hol gyakorlatot szerezni fakkjubazzeg!
    3D gépész tervezőprogramok tanításban is le vagyunk maradva pedig ez nagyon fontos mostanában. 1 félév autocad (lószart nem ért), aztán lesz majd 1 félév catia azt hiszem. Itt is 1 azaz egy félév! Ez sem lesz elég semmire. Ezt úgy kellene csinálni, hogy mind a 7 félévben tanítani, mert kell, nagyon kell. Úgyhogy marad az otthon gyakorlás csak mivel? Melyik diáknak van pénze megvenni ezeket a programokat? Semelyiknek. Diákhitel? Nem megoldás, mert aki felveszi annak nem erre kell, hanem szállásra, rezsire kajára. Jobb esetben. Mi marad? Warez. Nincs más megoldás kivéve egy programnál. ProE. Nekik van INGYENES diák verziójuk, tisztelet nekik, sokat segítenek vele, csak így tovább. Az egyetemen ahol én tanulok, ott viszont nem akarják ezt tanítani.

    A szilveszter nagyon jó volt, pároméknál voltam, pálinkáztunk (nagyon), nevettünk, beszélgettünk. Nem is kellett több. Reggel retek mód fákjt a fejem, szerencsére nem voltam ezzel egyedül. :D

    Megvette, életem első hangfalát. Genius 1255A. Itt a fórumon olvastam, hogy jó. Tényleg jó. 12400HUF volt, szépen szól nagyon, főleg az eddigi laptop-cicergő után.

    Most eszek valamit, aztán VV, utána CNC fúrógép főhajtóművének rajzolását folytatom, mert még sok van hátra.

    Azt is mindig elhatározom, hogy többet fogok fogok ide írni de lehet megint csak majdnem egy év múlva fogok. :D

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Tegnap sikerült leadni a rajzomat, 4-es lett. Igaz ez nem számít bele a vizsgajegybe de akkor is jó érzés, hogy jó eredménnyel sikerült beadni. :) Kedden mehetek vizsgázni, fontos, hogy sikerüljön és szeretnék belőle legalább közepes eredményt elérni. Remélem sikerül.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    4-es lett a szerszámgépek1 vizsgám, a Genius 1255A nagyon szépen szól, tetszik nagyon. :C Kedden anyagismeret zh. blőőőeh. Na most tanulás, mert Don Gatto lehegeszti a lábamat és átmegy rajtam egy úthengerrel, meg kinyomja a szemem, mint egy pattanást.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    2010/2011, 2. félév

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Kigyógyultam a hörgőgyulladásból. Nem volt jó. Fájt a lélegzés. Örülök neki, mert így kedden páromnál tudok aludni. Sikerült az anyagismeret vizsgám is, közepes lett. Az első félévben 30 felvett kreditből 27 kreditet teljesítettem. Műszaki áramlástan megint marad CV-sen. :((( Holnap tárgyfelvétel 11:00-tól, remélem sikerül úgy felvenni a tárgyakat, ahogy előre leterveztem.

    Pénteken Szakesten voltam, nem volt jó. Fegyelmezetlen volt, komoly pohárnál is beszólt egy srác a felszólalónak, többször is. Tiszta buzi volt. :W A korsó viszont igen jól néz ki és a bor is nagyon finom volt. A gyógyszer miatt csak 2dl bort ittam meg egy doboz sört. Szakest után még volt idő az utolsó buszig, így elmentünk haverral az E/2 elé, mert ott lépett fel kállaiszanderszandrás. Persze csak szkennelni mentünk oda, mert ilyen bulikon sok a miniszoknyás lehányka. ;] Láttunk is jáókat. Meg egy hányni prróbáló tagot is. Jól kiröhögtük, mert akkorát ordított, hogy jujj. :DDD

    Most ebédig kockulás, azután meg olvasom a 'defincsi' kódot, asszonytól kértem kőcsön' azt mondta, hogy jó. Elolvasom.

    Tegnap találtam ezt a zenét, nekem nagyon tetszik, fokozatosan indul be. JÁÓ!

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Szarom le a Húsvétot.

    [ Szerkesztve ]

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Nem megy a tanulás, nem megy semmi. Nem akarok tanulni. Pénzt akarok keresni. Tanulni viszont muszáj, mellette nincs időm dolgozni. Fasza. Itt be is zárult a kör.
    Párom betegségét sikerült valamennyire kiurelni. :DDD Most iszok egy sört, aztán dinamika.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Hogy miért pont engem bánt és miért nem téged? Ha komolyan ezt kérded, akkor tényleg nem érted......

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Eddig a kedvencek mindig fent a fívric bárban voltak. Sosem gondoltam arra, hogy máshol is lehet. Hétvégén havernál láttam, nekem is megtetszett. Most már így használom. Meg kell szokni. Még automatikusan felfelé tolom az egeret ha kattyintani akarok. A fene, tényleg jó ez így. Elfér minden oldal, nem kell oldalra görgetni. Zsír. :K

    Következő hét szopás. Hétfőn gépészeti elektronik zh. Szerdán komplex tervezés feladat védése. Még kell írnom hozzá vagy 5-10 oldalt, plusz 10-12 diás prezentáció. Csütörtökön kenés és tömítésből kell prezentációt bemutatni, jegyzőkönyvet leadni. Szintén csütörtökön mechatronika zh. blőőőőh. :F

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Egyedül vagyok? Nem tudom. Miért csak én hívom? Nem értem. Már nagyon régen nem hívott fel. Sms (faszbúk mobájl, mert ingyé van) jön, de a hívás sokkal többet jelent. Nem számít ha csak 2 perc az egész. Jól esne na. De nem mondom, mert akkor meg csak azért hívna mert azt mondtam, az meg nem az igazi. Majd hív ha akar. Ha akar. Kezdem azt érezni, hogy felesleges vagyok. ÁÁ faszomöccse, aggyá' csavarhúzót, hogy haladjunk.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Ilyen jó már rég volt. :DDD
    Lassan kész a komplex. Még írok vagy 2 oldalt, osz' kezicsókolom. A ppt is lassan elkészül, már csak be kell gyakorolni, hogy max 10 perc alatt kell elmondani.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Mindenki izgul a szar VV miatt. Szarom le. Héfő, Kedd: gépészeti elektró zh. Szerda Dinamika zh, csütörtök mechatronika zh + jegyzőkönyvet is kell készíteni kenésből. Na ezért lehet izgulni fakkju.

    szerk.: + NX áááááááá ggrrrrhhööörööhhhöáááá :W

    [ Szerkesztve ]

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    1 hét szünet. :( Legalábbis 1 hetet mondott. Várom a hívását. Hiányzik.
    Sikerült a dinamika vizsgám, van 18 kreditem, még kell 12. Elkezdtem megint nézni a The Wire sorozatot. Még mindig tetszik. A MicroVolts felkúr, mert mindig betesz a másik csapatban egy 30 körüli játékost, aki persze, hogy széjjel alázza az egész mindenséget. Ku..a anyját. Mármint a játéknak, hogy 13-14 szinthez betesz egy ilyet. :W
    Hallgassátok a szokol rádiót, mert igen állat. Annak is jáó akinek lassú nete van.

    [ Szerkesztve ]

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Megint eltelt egy nap tanulás és nyünyü nélkül. Nehezebb, mint gondoltam. Szar na. 21k forintot kell fizetnem az egyetemnek. Fasza. Már csak azt kell kitalálni, hogy miből, mikor van itt bőven számla...még egy szopás. Ez kell nekem. Hallgattam Nelly Furtadot, live acoustic vörzsönt, naggyon fasssza. Jó hangja van, mellesleg jól is néz ki. Kimostam kucut. Most jön a sattör ájlend, még nem láttam, itt az ideje bepótolni. Senki nem ér rá veretni egy söröt. Aki ráérne, az nincs Miskolcon. -.-' Így teljes magányra vagyok utalva madafaka. Bírom nagyon a feka szlenget. A The Wire sorozatban hallani eleget. Ettem ma 5 tányér krumpli főzeléket, hozzá faszaládét. Plus 3 szenyát is. Hiányzik, hogy nem mondja, hogy alig eszek valamit, meg egyek már mert....Hiányzik a "nyomkodás" is. Meg a "hülye nyelvnyújtogatós feje" amit közben szokott csinálni. Meg az is, hogy homlok verjem.
    Na tolok egy MicroVolts-t, hátha az is felbasz.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Kucunak romlik a szeme. :(

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Na végre valaki ráér sörözni fakk dö faking fakörz.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Ez nagyon jó, tetszik. Természetesen a The Wire sorozatból.
    "A life, Jimmy, you know what that is? It's the shit that happens while you're waiting for moments that never come."

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    A sör jó. A sör segít. Persze csak jó társaságban.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Vasárnap minden kiderül. Ma este pedig szakest. Remélem jó lesz. Szombaton "vetélkedős" mulatság az egyetemen, aztán ivászat Bükkszentlászlón. Egy kis figyelem elterelés és a barátok kellenek, mert ezt egyedül nem tudom elrendezni magamban. I need help. Azt mondom én ennek a szar kedvnek (depresszió?), hogy: faszomöccse aggyá' csavarhúzót, hogy haladjunk...valahogy csak túl leszek rajta. És az meg egy nagy baromság, hogy az idő mindent megold.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    E-mlékek Remélem nem haragszik meg, hogy ide beteszem de ez valami mocsok jó lett. :R

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Jól esne egy random hívás tőle...

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Holnap megint minden kiderül. Zenemaraton yeahhhh!!!

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    vége :O

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Ez még csak a második nap de már egy hétnek tűnik. :( Jah meghúztam a nyakam kondi közben. Zsákfos. Fáj.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    "Conscience do cost"
    Ha a vasárnapot is ebbe a hétbe vesszük bele (legyen így ameriken sztájl), akkor ennél szarabb hetem még nem volt.

    Mostanában ezt a zenét szoktam hallgatni.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    "Szólok hozzád Kedves
    nem vágylak én ítélni,
    légy hozzám szeretettel,
    hogy érdemes legyen élni..."

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Felhívott. Ööm bódottá. :B Ké áom é mia? Leüli a vété. Csalággyáé ű. Nem máté. :DDD És még kosarazni is voltam, meg megnézem a The Wire 3. évadját. Nagyon zsír volt.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Kivan már tényleg az összes "csunyám", mert itt a belvárosban nem lehet semmit csinálni. Hacsak nincs pízed. Dög unalom van, lementem tolni egy sétát de semmi....áá..kell egy kert fakkmí. Ott legalább kiülnék szalonnát sütni...szóval faszomöccse adjál csavarhúzót, hogy haladjunk.

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Álljon itt emlékül annak a személynek, aki még mindig, ugyanannyira fontos nekem én pedig neki nem annyira, nem úgy, mint régen, méghozzá azért, hogy nehogy letagadja a későbbiek folyamán, amikor már öregek leszünk és találkozunk (remélem fogunk). Elolvastam a Da Vinci-kód című regényt 4 nap alatt. :K Az más kérdés, hogy kb. fél éve van nálam. :DDD Szóval öreg koromban, amikor ezt a blogos olvasgatom majd, akkor ezen mosolyogni fogok és fel foglak Téged hívni kedves bíf, hogy együtt mosolyogjunk. (NAGYKÁ) __...O.o...__ MAJ

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag

    Ma először küldött nekem Nyüzü puszit. :B Kis aranyos volt, ahogy próbál csücsöríteni. Jót nevettem és nagyon örültem neki. :K

    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

  • Egorov

    aktív tag


    Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Aktív témák