Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papetto

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tavaly karácsonyra kaptam egy Genius Deathtaker egeret, ami néhány hónap múlva tönkrement. Nem a beprogramozott színben pompázott, az általam beállított gombok sem stimmeltek (bár azok működtek) és a kurzor egyáltalán nem mozgott. Próbáltam más USB portot, próbáltam újratölteni a profilt, és próbáltam más géppel is, de ott sem mozgott a mutató. Garival kicserélték, de egy hónap múlva ugyanez történt. Legutóbb egy Sharkoon Drakonia Blackre cserléltem, mert akkor még azt hittem az típussal lehet a gond. Egy héten belül ugyanez történt ezzel is. Ezúttal leginkább csak idegességlevezetésből sokszor, azaz 6-8 alkalommal is megpróbáltam rá visszatölteni a saját progijából egy általam létrehozott profilt, és egyszer csak sikerült. Innentől kezdve a kurzor is mozgott és az egérke teljes életet élhet.
    Én nem vagyok túl nagy guru, de arra tippelnék, hogy az alaplappal lehet valami,esetleg túlfesz az USB portokon, vagy hasonló.(Sima USB2.0-ba dugtam, mindet ugyanabba.) Mégpedig indításkor, mert sosem menet közben romlott el egyik egér sem, hanem indítás után volt rossz. Volt hogy egy hétig nem is ment a gép és előtte jó volt.

    Ha valakinek volt hasonló tapasztalata, vagy sejti mi lehet a gond, annak előre is köszönet, mert jelenleg már egy nem tervezett alaplap->proci cserén gondolkozok, de nem bánnám ha lenne más út!

Új hozzászólás Aktív témák